Magia nagości. Kontrowersyjne show w polskiej edycji
08.02.2021

Magia nagości. Kontrowersyjne show w polskiej edycji

Magia nagości to telewizyjne show, w którym single wybierają sobie partnerów na podstawie nagich części ciała.

Magia Nagości pojawi się na kanale Zoom Tv. W tym programie chodzi o to, aby znaleźć sobie partnera na zasadzie podobnej do randki w ciemno, jednak dużą rolę w wyborze  odgrywają nagie części ciała. Naked attraction ma już lokalne wersje w takich krajach, jak: Niemcy, Włochy, Rosja, Dania oraz Finlandia. Show to również eksperyment, mający przynieść odpowiedź na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki jedynie w oparciu o cechy fizyczne determinuje powodzenie związku.

Na pierwszy odcinek trzeba jeszcze poczekać

Zoom TV ma w planach zrealizowanie dwunastu 45-minutowych odcinków programu. Aktualnie trwa casting na uczestników show. Program przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, dlatego będzie emitowany po godz. 23. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka.

Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność 

- powiedział Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z portalem WirtualneMedia.

4 lubi to
0
1233
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda