Hanusia z Hotelu Paradise pokłóciła się ze swoją siostrą Lady Madlen. O co poszło?
27.01.2021

Hanusia z Hotelu Paradise pokłóciła się ze swoją siostrą Lady Madlen. O co poszło?

Hanna "Hanusia" znana polska fotografka, której popularność przyniósł program Hotel Paradise pokłóciła się ze swoją starszą siostrą piosenkarką Lady Madlen Magdaleną.

O co tak naprawdę poszło?

Z rozmów na TikToku wynika, że Hanusia zarzuca Lady Madlen, że jest leniwa i ją wykorzystuje oraz, że nie potrafi stać się niezależna. Miały również pokłócić się o fakt, że Lady Madlen żeruje na popularności Hanusi, którą przyniósł jej program Hotel Paradise. Rozpętała się wojna i wzajemne obrzucanie się błotem. Siostry usunęły się z followersów na Instagramie oraz na TikToku i z ich relacji wynika, że nie mają zamiaru się pogodzić. 

Internauci negatywnie wypowiadają się na temat Hanusi

./uploads/Programator/a8c563ca3907f2a03043dd8d2986b6b2.jpg

Czy kłótnia sióstr to ustawka?

Na to pytanie trudno w tej chwili odpowiedzieć, ale w najbliższych dniach zapewne dowiemy się czegoś więcej. Jeżeli rzeczywiście Hanusia pokłóciła się z Lady Madlen to czy przeszkodzi im to w relacjach i czy doczekamy się jeszcze większych akcji z ich udziałem?

Kim jest Lady Madlen oraz Hanusia?

Hanusia i Lady Madlen podbijają Internet, a w szczególności TikToka. Są najlepiej rozwijącymi się polskimi kanałami  TikTok w bieżącym miesiącu. Dużo osób zastanawia się skąd wziął się ich fenomen i próbują je przyrównywać do sióstr Godlewskich. 

Hanusia to fotografka, która miała okazje robić zdjęcia takim osobom jak Julia Kostera, Marcin Dubiel, Marta Linkiewicz, Natalia Siwiec oraz Piotr Adamczyk. W środowisku fotografów jest uznawana za wielki talent.

Jej siostra Lady Madlen jest piosenkarką, a jej najnowsze utwory "Kokos" oraz "Madlusia" zostały odebrane jako swoisty fenomen.

Obie siostry mają wyjątkowo wybujałe ego i uważają się za najlepsze w Polsce. W szczególności Lady Madlen kreuje się na królową życia.

Wielu internautów sceptycznie podchodzi do działalności sióstr i krytykują m.in Hanusie za bodyshaming. Nie zmienia to faktu, że liczba ich obserwatorów rośnie i móżna powiedzieć, że narodziły nam się nowe gwiazdy polskiego Internetu.

Jak daleko zajdą? Czym nas jeszcze zaskoczą? 

A wy kogo popieracie w tym sporze? Hanusię czy Lady Madlen?

2 lubi to
3
2268
3 komentarzy

Blackvv 01/28 08:17:46
2

Żadna, obie są tak samo żałosne 

odpowiedz

Programator
1

Team Hanusia czy Team Lady Madlen?

odpowiedz
0

Lady Madlen całym sercem 🤍

Odpowiedz

Blackvv 01/28 08:17:46
2

Żadna, obie są tak samo żałosne 

odpowiedz

Programator
1

Team Hanusia czy Team Lady Madlen?

odpowiedz
0

Lady Madlen całym sercem 🤍

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda