okulary korekcyjne z aliexpress
23.01.2021

okulary korekcyjne z aliexpress

Już od dłuższego czasu czytałam opinie na temat okularów korekcyjnych kupowanych na Aliexpress i w końcu i ja sie zdecydowałam chociaż miałam spore obawy. Te oprawki chodziły za mną już jakieś pół roku i w końcu zdecydowałam się, że je kupię. Początkowo miałam zamawiać tylko oprawki a szkła wprawić już w Polsce ale była super promocja i stwierdziłam ze zaryzykuję.
Przechodząc do sedna sprawy za całość zapłaciłam tylko 92zł, u nas w tej cenie nie ma opcji kupienia soczewek z antyrefleksem a tutaj mam oprawki plus soczewki z filtrami.

Oprawki sa bardzo solidne , dopracowane w każdym detalu, nie ma tutaj żadnych niedociągnięć. Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem. Jednocześnie sa lekkie i prezentują się doskonale. Ja zdecydowałam się na kolor red wine i one wpadają w takie bordo. W sklepie jest maska przepieknych oprawek

Nie byłam pewna co do grubości soczewek jakie powinnam wybrać przy swojej wadzie -2 dioptrie plus astygmatyzm dlatego też napisałam do chińczyka i on wszystko wyjaśnił. Aby wykonać okulary na receptę należy mu wysłać ten papierek gdzie mamy wypisane moce, osie ( w przypadku astygmatyzmu) oraz rozstaw źrenic. Jeszcze nie byłam u optyka sprawdzić mocy szkiełek dla pewności ale widze w nich dobrze wiec się nastawiam pozytywnie.

Okulary przyszły w jakiś miesiąc ze względu na okres świateczny, był zapakowane w plastikowe etui.
Jeśli ktoś jest zainteresowany podsyłam linki:
oprawki http://ali.pub/5g1hep
soczewki : http://ali.pub/5g1hjd
./uploads/nowiczanka/caf8bc814f2ab5b53e391fba9df8eb65.jpg
0 lubi to
0
67
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda