Sukienka Seleny Gomez to ukłon w stronę Fridy Kahlo
16.01.2021

Sukienka Seleny Gomez to ukłon w stronę Fridy Kahlo

15 stycznia Selena Gomez wypuściła swój nowy singiel o tytule "De Una Vez". To pierwsza piosenka artystki wykonana w całości po hiszpańsku od 10 lat. Teledysk do utworu został wyreżyserowany przez małżeństwo Los Pérez. Całość jest inspirowana słynnymi latynoskimi artystami, m.in. Fridą Kahlo.

Suknia Seleny inspirowana Fridą Kahlo

Jak donosi Vogue, różowa suknia, którą Selena nosi w teledysku, została zaprojektowana przez Rodarte. Główną inspiracją była Frida Kahlo.

Chcieliśmy bawić się niesamowitymi kwiatami tak, jak robiła to Frida, ale teraz nadać sukni nowoczesny i fajny wygląd - powiedziała magazynowi Tania Verduzco.

W teledysku do utworu "De Una Vez" widzimy sporo odniesień do natury - nie tylko z uwagi na sukienkę, ale także pozostałe elementy. Natura odgrywa w tym wideo niebagatelną rolę. Przepięknie pokazano ogrom jej możliwości i sam wzrost.

Kreacja jest częścią kolekcji Rodarte wiosna / lato 2021. Jej charakterystycznymi elementami są bufiaste rękawy, dekolt w kształcie litery V, kobiecy nadruk w stokrotki oraz jedwabne kwiatowe wykończenia. Do stylizacji dopasowano kolczyki z opalu od projektantki Danieli Villegas. Świecące serce, które Selena nosi na piersi, przypomina Sacred Heart, czyli motyw, który często przewija się w tradycyjnych meksykańskich i latynoskich obrazach. W kulturze meksykańskiej serce nazywane jest Milagro.

Jak podoba Wam się piosenka oraz teledysk do nowego utworu Seleny?

2 lubi to
0
692
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda