To koniec małżeństwa Kim i Kanye, para rozstaje się po 7 latach!
06.01.2021

To koniec małżeństwa Kim i Kanye, para rozstaje się po 7 latach!

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 24 maja 2014 roku. Ich związek, a później małżeństwo budziło wiele kontrowersji. amerykańskie media uważnie śledzili ich publikacje w mediach społecznościowych, wspólne wyjazdy i występy publiczne. Ich obserwatorzy zauważyli, że od pewnego czasu Kim nie nosi obrączki, spędzają mniej czasu razem i nie wstawiają wspólnych zdjęć...

Od dawna podejrzewano, że parze nie układa się najlepiej, ostatnie wydarzenie potwierdziły, że Państwo West szykują się do rozwodu, a ich małżeństwo praktycznie nie istnieje.

Co jest powodem ich rozstania?

Wszystkie problemy celebrytów zaczęły się, kiedy Kanye rozpoczął swoją kampanię prezydencką, naraziło go to na wiele kompromitacji. Wszystkie niepowodzenia odreagowywał na Kim, dzieląc się ze światem prywatnymi i kontrowersyjnymi informacjami. Kanye sugerował, że Kim ma romans z innym raperem. Wyznał też, że Kardashianka próbowała usunąć swoją pierwszą ciążę. Po tym wyznaniu West opublikował wzruszające nagranie, na którym opowiada o tym, że w ostatniej chwili powstrzymał Kim przed zazyciem tabletek poronnych...

Podczas tego czasu West publikował obrażliwe wpisy na Twitterze, który miały na celu ośmieszyć żonę. Wszystkie te zachowania sugerowały na nagły powrót choroby dwubiegunowej, na którą Kanye West cierpiał od wielu lat. 

./uploads/kszymanczak/8bede3221c536da7ef42ba33482a1b04.jpg

Rozwód to kwestia czasu

Według amerykańskiego portalu Page Six - Kim i Kylie rozpoczęli rozmowy ugodowe, które mają na celu dogadanie się w sprawie podział ich majątku. Sprawa nie jest prosta, ponieważ luksusowa willa rodzinny Calabasas w Kalifornii, warta ponad 40 milonów dolarów i zapisana jest tylko na Kanye.
Kim za to, jest właścicielką ziemi, na której stoi dom oraz sąsednich działek, które zapewniają im pełną prywatność. Celebrytka próbbuje nakłonić Kanye, aby przekazał jej dom, ponieważ chce aby dzieci dorastały w willi, do której zdążyły się przyzywczaić. 


Para zdaje sobie sprawę, że podział ich mająku będzie bardzo skomplikowany, dlatego Kim zatrudniła znaną prawniczkę gwiazd -  Laurę Wasser, która pomagała wielu celebrytom w sprawach rozwodowych.

./uploads/kszymanczak/fd9a598899ac634302a8d75b0342efd1.jpg

Kto zaopiekuje się dziećmi?

Kim i Kanye doczekali się czwórki dzieci. Wielokrotnie podkreślali, że dobro i prywatność ich dzieci jest dla nich najważniejsza. Kolejnym punktem spornym, będzie opieka nad dziećmi...
Media spekulują, że oboje będą starać się o przyznanie im praw opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że Kim i Kanye są rodzicami: North urodzonej 15 czerwca 2013 oraz syna Sainta urodzonego 5 grudnia 2015. Ponadto wynajęli surogatki, które urodziły im kolejne dzieci: córkę Chicago (ur. 16 stycznia 2018) oraz syna Psalma (ur. 10 maja 2019).


Jak potoczy się dalsze życie Kim i Kanye? Tego nie wie nikt, jesteśmy jednak pewni, że w 2021 będzie o nich bardzo głośno.

A Wy? Lubiliście ten kontrowersyjny duet?
 

./uploads/kszymanczak/4d43882f3ae52895312124fd2713ccef.jpg
1 lubi to
0
3180
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda