DDOB Shop
DDOB Shop
Nowi bohaterowie w Riverdale 5!
01.10.2020

Nowi bohaterowie w Riverdale 5!

Nowy sezon Riverdale zbliża się wielkimi krokami. Pojawia się coraz więcej informacji o kolejnych odcinkach. Co wiemy na ten moment?

Nowe twarze w piątym sezonie Riverdale

Piąty sezon przyniesie sporo zmian w Riverdale. Dodatkowo będziemy mieć do czynienia ze skokiem w czasie aż o siedem lat. Pojawi się także sporo nowych postaci. Do obsady dołączy Erinn Westbrook jako Tabitha Tate - wnuczka Pop Tate, byłego właściciela restauracji miejskiej. 
 

Tabitha ma być przedsiębiorcza i ambitna. Prawdopodobnie przybędzie do miasta, aby przejąć kultową restaurację. Fani domyślają się, że dziewczyna będzie toczyć spór z Veronicą, która jest obecną właścicielką Pop’s i prowadzi  Le Bonne Nuit. Tabithę będzie można zobaczyć najpewniej w 4-5 odcinku nowego sezonu.
 

Czy zobaczymy ulubione pary?

Wiadomo już, że piąty sezon zacznie się w miejscu, w którym został przerwany poprzedni. Ze względu na skok w czasie można spodziewać się sporo zmian w związkach. Mamy jednak nadzieję, że mimo wszystko zobaczymy ulubione pary razem - nawet po upływie serialowych siedmiu lat.
 
Jak powiedział Roberto, po ukończeniu college’u, wszyscy wrócą do miasta. Pewne jest to, że widzowie nie będą się nudzić! Piąty sezon rozpocznie się balem maturalnym i ukończeniem Riverdale High. Następnie będziemy mieć do czynienia ze skokiem w przyszłość, który miał się odbyć pod koniec czwartego sezonu (prace zostały opóźnione ze względu na koronawirusa). 
 
Czekacie na najnowszy sezon?
 

4 lubi to
1
1074
1 komentarzy

kinga_strzalka
1

jestem w trakcie ogladania drugiego i już chcę więcej 

odpowiedz

kinga_strzalka
1

jestem w trakcie ogladania drugiego i już chcę więcej 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda