DDOB Shop
DDOB Shop
Friz szuka ludzi do nowej Ekipy!
29.09.2020

Friz szuka ludzi do nowej Ekipy!

Już jakiś czas temu Friz wspominał, że chce stworzyć drugą, niezależną Ekipę. Wiemy już, że trwa poszukiwanie osób do zespołu.

Ekipa Friza wypuszcza obecnie mniej filmów niż wcześniej. Na kanale Friza możemy obejrzeć kilka materiałów wideo w miesiącu. Youtuber ujawnił, że pracuje nad nową, niezależną Ekipą. Zespół ma składać się z ambitnych youtuberów. Karol podkreślił jednak, że w żaden sposób nie wpłynie to na funkcjonowanie "starej" Ekipy. Friz chce przekazać młodym twórcom swoją wiedzę, pomóc im w rozwoju i wspierać. Jak sam wyznał:

Powiem Wam szczerze, poczyniłem już pierwsze kroki w kierunku zbierania ludzi. Chciałbym zostawić być może, jak to powiedzieć, zostawić komuś swoją wiedzę (…) Poczyniłem pierwsze kroki w związku z zebraniem jakiejś tam ekipki można powiedzieć. Nie wiem jaka nomenklatura, będzie jeszcze w tym miesiącu, mam nadzieję, na 90% tak będzie, zobaczymy.

View this post on Instagram

Czasami trzeba złamać jakąś zasadę 😆

A post shared by Karol Wiśniewski (@frizoluszek) on

Friz buduje nową Ekipę

Jednocześnie Karol podkreślił, że znalezienie osób do nowej Ekipy nie jest łatwe. Twórca dodał, że chciałby nauczyć nowe osoby, jak robić Youtube i jak działać jako zespół. Friz świetnie radzi sobie w internetowym świecie, dlateg ma świadomość, że moda na domy youtuberów już minęło. Trudno jest zbudować nowy projekt od postaw, nie mając wsparcia. Na ten moment nie jest pewne, jak często nowa Ekipa będzie nagrywać. Trudno oszacować, czy znajdzie się osoba nagrywająca codziennie odcinki.

Moda na taką Ekipę moim zdaniem mija, albo już minęła. (…) Bardziej moda na mieszkanie razem minęła, wydaje mi się, że moda na nagrywanie wspólne, że jest kilka osób dalej jest i dalej będzie jeszcze bardzo długo, wydaje mi się, że to zostanie w ogóle. Ale wydaje mi się, że moda na takie mieszkanie razem i budowanie wokół tego hype’u minęła, a może też nie, bo mieliśmy mało okazji, żeby to sprawdzić… - dodał Friz

Jesteście ciekawi nowej Ekipy?

2 lubi to
0
2780
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda