Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Jak naprawić blond włosy samemu aby wyglądały naprawdę dobrze?
21.06.2020

Jak naprawić blond włosy samemu aby wyglądały naprawdę dobrze?

Po rozjasnianiu uzyskałaś żółte, pomarańczowe, bądź rude włosy? Efekt nie jest taki jak na zdjęciach z instagrama? Jest na to rozwiązanie!

Pewnie wiele z Was marzy o pięknych blond włosach, takich jak możemy zobaczyć u gwiazd, czy na zdjeciach na instagramie, ale po podjęciu próby Wasze włosy okazują się totalną porażką, bo nie wyszły tak jak chciałyście. Stały się żółte bądź rude i wydaje wam się że jedynie je zniszczyłyście. Pamiętajcie, że jest na to rozwiązanie. A na dodatek bardzo szybkie i proste.

W CZYM TAK NAPRAWDĘ TKWI PROBLEM?

Zły rozjaśniacz czy to ja zrobiłam coś źle? Napewno zadajecie sobie takie pytania. Odpowiedź tak naprawdę jest całkiem inna. Problem tkwi w waszych włosach. Każda z nas ma inny barwnik we włosach. Być może właśnie tobie przypadł rudy barwnik, a być może żółty. Na to akurat nie mamy wpływu i niezależnie co zrobimy, włosy rozjaśnią się mając poświatę danego barwnika. Możemy wpłynąć na nie dopiero po rozjaśnieniu.

JAK ZNIWELOWAĆ ODCIEŃ?

Aby zniwelować niechciany odcień najlepszym sposobem są PŁUKANKI! Możemy kupić je w sklepach takich jak np. Rossman za około 6-10 zł.
Ale musimy wiedzieć że kolor płukanki musi być odpowiednio dobrany do barwnika we włosach tzn. niebieska płukanka eliminuje rudy odcień, fioletowa i srebrna- żółty odcień,
różowa- zielony odcień. Gdy już wybierzemy płukankę wystarczy do dwóch litrów wody wlać około 1/2 łyżki stołowe płukanki i płukac w niej włosy przez około minutę. Intensywność efektu zależy od ilości płukanki tzn. jeżeli wlejemy więcej niż łyżki płukanki możemy uzyskać fioletowe włosy. PŁUKANKA NIE NISZCZY WŁOSÓW I WARTO STOSOWAĆ JĄ PO KAŻDYM MYCIU WŁOSÓW.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Wam osiągnąć wymarzone włosy. Oczywiście dawajcie znać w komentarzach ;)

./uploads/klaragorska/4761fceeaffb5013ee51b863570f1b9f.jpg

Przykłady płukanek

1 lubi to
0
38
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda