Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Victoria's Secret ogłasza niewypłacalność! Czy to koniec marki?
09.06.2020

Victoria's Secret ogłasza niewypłacalność! Czy to koniec marki?

Sieć sklepów Victoria’s Secret w Wielkiej Brytanii ogłosiła niewypłacalność. Marka na Wyspach ma 25 salonów. Od dłuższego czasu przechodziła rozmaite kryzysy wizerunkowe. Ostatecznie gwoździem do trumny okazała się pandemia.

Victoria's Secret ogłasza niewypłacalność w UK

W sierpniu 2019 aż 100 modelek Victoria's Secret połączyło siły, aby walczyć z molestowaniem w firmie. W listopadzie po raz pierwszy od 1995 roku odwołano coroczny pokaz bielizny. Co więcej, jeden z ówczesnych szefów Victoria's Secret odmówił współpracy z dziewczynami plus size oraz transpłciowymi modelkami.

Brytyjskie sklepy marki Victoria’s Secret znacząco ucierpiały w związku z pandemią koronawirusa. Zamknięto wszystkie 25 salonów w marcu. Obecnie ogłoszono niewypłacalność. Zagrożone są etaty ponad 800 pracowników!
 

./uploads/jeilliebean/0e5d7809191109a15654d3fd5edb0a1a.jpg

Jak podaje BBC, brytyjski oddział Victoria’s Secret przyniósł w ciągu ostatniego roku ponad 170 milionów funtów strat. Właściciel marki poszukuje kupca dla zadłużonej spółki. Jednocześnie negocjuje obniżenie czynszu za istniejące salony. Na razie brytyjskie sklepy Victoria’s Secret pozostaną zamknięte.

1 lubi to
0
7403
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda