Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Billie Eilish stworzyła film. Obejrzycie go na YouTube!
03.06.2020

Billie Eilish stworzyła film. Obejrzycie go na YouTube!

Billie Eilish opublikowała swój pierwszy film krótkometrażowy. Produkcja miała być prologiem do wszystkich koncertów z trasy Where Do We Go? World Tour. Z uwagi na pandemię odbył się jedynie pierwszy z zaplanowanych koncertów. Film NOT MY RESPONSIBILITY trafił zatem na YouTube.

Film autorstwa Billie Eilish

Billie już niejednokrotnie występowała w roli reżysera. Jej kariera rozwija się bardzo dynamicznie, a artystka podejmuje rozmaite działania. Była odpowiedzialna m.in. za powstanie kilku ze swoich kluczowych teledysków - Everything I Wanted czy Six feet under

Młoda piosenkarka znana jest ze swojej troski o problemy społeczne. Angażuje się szczególnie w walkę z kryzysem klimatycznym. Jej krótkometrażowy film to ocena społeczna ciała oraz ocena krytyki, z jaką Billie spotyka się na co dzień.
 

O czym opowiada film Billie Eilish?

Na filmie widzimy Billie, która jest oświetlona jedynie pojedynczym światłem. Wkrótce rozpoczyna ona swoją wypowiedź od słów: "Czy mnie znasz? Czy naprawdę mnie znasz?". Artystka zdejmuje wierzchnie warstwy ubrania i kontynuuje wypowiedź: "Widzę jak patrzycie. Zawsze. Nic, co robię, nie pozostaje niezauważone". 

Film pokazuje, że dokonujemy oceny ludzi na podstawie rozmiaru, który noszą. Właśnie w taki sposób ich szufladkujemy i oceniamy, jaka jest ich wartość. Krótkometrażowy film Billie Eilish to swego rodzaju manifest dotyczący problemu body shaming. Nie da się ukryć, że przekaz jest naprawdę mocny. Ogromnym atutem jest szczerość artystki.

Billie nie przestaje zaskakiwać - nie tylko swoimi utworami. Zabierając głos w istotnej sprawie, pokazała, że jest "zwykłą" dziewczyną. Wykorzystuje swoją sławę, aby dokonywać zmian na lepsze. 

4 lubi to
1
612
1 komentarzy

senenia89
1

Wow mocny ten film...

odpowiedz

senenia89
1

Wow mocny ten film...

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda