Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Lexy odeszła z TEAMU X!!?
20.05.2020

Lexy odeszła z TEAMU X!!?

autor
Pewnie niektórzy z was na Instagramie influencerki mogli już zobaczyć ,że coś nie tak jest gdy Lexy rozmawia o TEAMIE X ale to co dzisiaj wrzuciła przekroczyło oczekiwania wszystkich!!!

Czy Lexy odeszła z TEAMU X ?!

Niestety muszę zasmucić wszystkich co oglądali TEAM X tylko ze względu na Lexy ,dlatego że dziewczyna dzisiaj (20.05.2020) umieściła na insta story szokującą internautów informację o tym ,że odeszła z DOMU X!! Jakby tego było mało influencerka wspomniała o tym ,że już dawno miała to nam powiedzieć co oznacza tylko jedno!!! LEXY WCZEŚNIEJ Z NIEGO ODESZŁA!!! 
Dziewczyna powiedziała; ,,Od kiedy przyjechałam do domu w Kościeżynie poczułam ,że nie chcę już tam być''. A dodatkowo oznajmiła ,że decyzję podjęła po przyjechaniu do domu. Na szczęście Lexy nie jest taka jak inni (nie zbyt kulturalni) byli mieszkańcy DOMU X , ponieważ zamiast wyzywać TEAM tak jak to np. Kacper Błoński miał w zwyczaju , miło podziękowała i powiedziała ,że bez Stuarta nie osiągnęła by tak wiele i pożyczyła całemu TEAMOWI szczęścia w dalszej pracy.
 

TAK JUŻ NIESTETY NIE BĘDZIE

View this post on Instagram

GIRL SQUAD 💞💗💘

A post shared by Lexy👼🏽 (@lexychaplin) on

1 lubi to
0
1463
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda