Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Nie rób tego inaczej zostaniesz jego byłą
19.05.2020

Nie rób tego inaczej zostaniesz jego byłą

autor
Konflikty to nieodłączny składnik bycia w związku. Ważne jest podejście do ich rozwiązywania inaczej grozi wam rozstanie. Związki się rozpadają ale to nie znaczy ze z twoim musi być tak samo. Oto sytuacje których należy unikać:

1. Trzecia osoba w związku.
Związek powinien się opierac na wspołnyhc decyzjach wiec nie włączajmy do nich osób trzecich. Podejmuj decyzje sama bez mamy czy koleżanki. To ty jesteś z nim w związku a nie one. 

2 Nie bądz ksieżniczką.
To że jesteś kobietą nie oznacza ze facet ma za ciebie zawsze płacić. Zwiazek powinien sie opierać na wspołnyhc decyzjach i wydatkach a nie na sponsoringu z jednej strony. Wkrótce może przestać mu sie podobać to stawianie. 

3 Brak okazywania uczyć.
W każdym związku istnieje kilka języków miłości w którym sie pary komunikuja, jednym wytarczy rozmowa, drugim przytulanie. Musicie rozmawiac o sowich emocja i o tym czego potrzebujecie inaczej mozecie się gdzieś minać. 

./uploads/aneczkai/e6c30f2355cfbd7d4830788513708a1a.jpg

4.Brak prywatności.
Nie dziel sie każda chwila spędzona zn im ze swoja mamą lub kolezanką. Gdy on sie o tym dowie, o każdym waszym pocałunku, bliskości bedzie czuł się bardzo niekomfortowo w ich towarzystwie. 

5. Brak przestrzeni. 
Znasz juz jego hasło do komórki? Każde jego urządzenie stoi przed tobą otworem ? To wielki bład..kązdy z nas potrzebuje trochę prywatności.

2 lubi to
0
58
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda