DDOB Shop
DDOB Shop
Riverdale 5 - znamy datę premiery i zmiany w obsadzie!
19.05.2020

Riverdale 5 - znamy datę premiery i zmiany w obsadzie!

Fani serialu "Riverdale" z niecierpliwością czekają na piąty sezon produkcji. Nareszcie poznaliśmy datę premiery piątego sezonu. W obsadzie pojawiło się kilka zmian.

Co wydarzy się w najnowszym sezonie Riverdale 5?

Jak wiadomo obecnie, w 5. sezonie Riverdale główni bohaterowie wezmą udział w balu maturalnym. Będzie to ich oficjalne pożegnanie z liceum. W najnowszych odcinkach będzie również sporo podróży w czasie. Roberto Aguirre-Sacasa w rozmowie z portalem TV Line wyznał, że na ekranach zobaczymy Betty, Jugheada, Archie'go, Veronicę, a także pozostałych bohaterów, którzy wyjechali i obecnie wiodą dorosłe zycie. Całość ma prezentować się bardzo realistycznie ze względu na to, że bohaterowie będą w podobnym wieku do odtwórców głównych ról. 

./uploads/jeilliebean/0a65c078ac2581cecb189f8533d02471.jpeg

Zmiany w obsadzie Riverdale 5

W lutym 2020 roku poinformowano o pewnych zmianach w obsadzie. Skeet Ulrich, który wciela się w rolę FP Jonesa, oraz Marisol Nichols, czyli odtwórczyni roli Hermione Lodge, odeszli z Riverdale. Jak podkreślili, praca na planie była dla nich doskonałą zabawą, lecz przyszła pora na kolejne wyzwania zawodowe. Twórcy uszanowali decyzję aktorów, jednak nie podano oficjalnej informacji odnośnie do tego, jak potoczą się losy ich bohaterów w serialu.

./uploads/jeilliebean/ff50d3530aaf9ba6cb8333091d908307.png

Riverdale 5 - kiedy premiera?

Premierę 5. sezonu Riverdale zaplanowano na jesień 2020 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa, która poskutkowała zawieszeniem prac na planie, data premiery musiała zostać zmieniona. Najprawdopodobniej nowe odcinki Riverdale będą emitowane w telewizji CWW od stycznia 2021 roku. Niedługo później pojawią się na platformie Netflix.

Czekacie na najnowszy sezon Riverdale?

4 lubi to
0
1068
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda