Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Gwiazdy czytają książkę
13.05.2020

Gwiazdy czytają książkę "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Gdzie znaleźć nagrania?

Aż trudno uwierzyć, że od ukazania się książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" minęły 23 lata. Na całym świecie nadal trwa potteromania, powieści sprzedają się doskonale, a filmy cieszą się ogromną popularnością. J.K. Rowling wyszła naprzeciw oczekiwaniom fanów, poprosiła Daniela Radcliffe'a i inne gwiazdy o przeczytanie pierwszej części serii. Rozdziały są dostępne na Spotify całkowicie za darmo!
./uploads/jeilliebean/6d48af50232a1d0d3bacae09f38d966a.jpg

wizardingworld.com

Harry Potter - audiobook dostępny za darmo!

Są książki, które po prostu się nie starzeją. "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" bez wątpienia do nich należy. 

Państwo Dursleyowie spod numeru czwartego przy Privet Drive mogli z dumą twierdzić, że są całkowicie normalni, chwała Bogu, Byli ostatnimi ludźmi, których można by posądzać o udział w czymś dziwnym lub tajemniczym, bo po prostu nie wierzyli w takie bzdury.

 Tak właśnie rozpoczyna się pierwszy rozdział sagi, która od ponad dwudziestu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W ramach akcji "Harry Potter at Home", J.K. Rowling poprosiła gwiazdy o przeczytanie pierwszej części. Cykl otworzył Daniel Radcliffe, a pierwszy rozdział można znaleźć już na Spotify. Z kolei na stronie Wizarding World dodatkowo znajduje się wideo z nagrania.

Gwiazdy czytają "Harry'ego Pottera"

Wideo bez wątpienia wzbudza nostalgię i pozwala się przenieść do czasów dzieciństwa. Na tę chwilę wiadomo, że w kolejnych filmikach zobaczymy Dakotę Fanning, Davida Bekhama, Stephena Fry, Claudię Kim, Nomę Dumezweni i Eddiego Redmayne'a. Wideo, na którym Radcliffe czyta pierwszy rozdział sagi, przedstawia dodatkowo rysunki fanów. Twórcy strony zachęcają do wysyłania własnych prac - trwa nabór szkiców do rodziału drugiego. 

Każdego tygodnia na stronie Wizarding World będzie publikowane wideo z następnym rozdziałem. Wszystkie wersje audio zostaną udostępnione na Spotify. 

2 lubi to
0
321
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda