Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Andrzej Duda odpowiedział na nominację w #Hot16Challenge2
11.05.2020

Andrzej Duda odpowiedział na nominację w #Hot16Challenge2

Prezydent Andrzej Duda dołączył do challengu zapoczątkowanego przez rapera Solara. Jak głowa państwa sprawdziła się w roli rapera?

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów rapowego kawałka i nominowaniu kolejnych osób, które mają w 72 godziny stworzyć swoją wersję. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji ma na celu pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” na stronie Siepomaga.pl. Chętni mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z wirusem. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Wyzwanie już dawno "wymknęło się" poza świat hip hopu. W akcji wzięli już udział m.in. Taco Hemingway; Quebonafide; Klocuch; Brodka; Dawid Podsiadło; Fisz; Margaret; Mata; jego ojciec, który jest znanym prawnikiem; rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar i wiele innych znanych osób. Teraz do tego grona dołączył prezydent nominowany przez rapera Zeusa. W tym przypadku na uwagę zasługuje nie tylko tekst, ale także mimika Andrzeja Dudy.

"Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!" - napisał Andrzej Duda na Twitterze.

5 lubi to
1
2041
1 komentarzy

SaraCzarnawska
0

Świetne!😅

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Świetne!😅

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda