Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie po porodzie
10.05.2020

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie po porodzie

Choć zaledwie kilka dni temu celebrytka urodziła drugie dziecko, 31-latka nie zamierza zwalniać tempa. "Jestem totalnie naładowana pozytywnymi emocjami" - napisała pod fotografią, do której zapozowała bez makijażu.

W środę dla Lewandowskich nadszedł sądny dzień: po wielu miesiącach oczekiwania najsłynniejsza polska para w końcu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Dumni rodzice nie trzymali fanów w niepewności i tuż po rozwiązaniu ogłosili światu, że dali dziewczynce na imię Laura.

Zobaczcie pierwsze zdjęcie Lewej, na którym widzimy ją po narodzinach Laury. Promienieje?

View this post on Instagram

Kochani...tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć 😍 Z łezką w oku, kończymy nasze wspólne wyzwanie 38 dni ➡️ #TRAINATHOME Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie! Mimo niepełnego zaangażowania (🤰), jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI! Co prawda na raty, ale przeanalizowałam większość Waszych postów. Doszły mnie nawet słuchy także o jakichś magicznych filmikach nt. tego, co dało Wam wyzwanie z aplikacją @diet_training_by_ann 🌷🥰 Dlatego, od poniedziałku, z nieukrywaną radością ruszam z publikowaniem Waszej ciężkiej pracy! Moje programy treningowe, Wasze ćwiczenia, wylany pot i nierzadko łzy wzruszenia, pokonane słabości, historie, metamorfozy, efekty! To będzie wieeeelka bomba motywacji❤️ Szykujcie się na podsumowanie i wyróżnienia!! _________ Skoro mam jeszcze chwilę… PANOWIE! Od wczoraj w appce znajdziecie nowy program treningowy ➡️ MOOOOCNE ABS FOR MAN z @kuba_healthy_team Kto już widział, kto próbował? ps. Jestem WDZIĘCZNA, że możemy budować tak zgraną, zdrową społeczność! Myślę, że właśnie takimi ludźmi powinniśmy się otaczać ❤️❤️ DZIĘKUJĘ 🙏🙏🙏🧚🏻‍♀️🧚🏽‍♀️ ____ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #trenujemyzlewą #challenge #motivation @trenujemyzlewa #healthyteambyann @healthyteam_by_ann #happy #happyday #workoutroutine #workout #7daytrial #appbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

1 lubi to
0
25
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda