Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
MAFFASHION JEST W CIĄŻY Z FABIJAŃSKIM?
06.05.2020

MAFFASHION JEST W CIĄŻY Z FABIJAŃSKIM?

Dziś w sieci pojawiły się pogłoski o tym, że Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami! Anonimowy informator nie pozostawia złudzeń, jednak para oficjalnie nie potwierdziła jeszcze tych doniesień.

Maffashion jest w ciąży

Jak donosi serwis Pudelek, Maffashion po raz pierwszy zostanie mamą! Julia Kuczyńska od lat należy do grona najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dziecko blogerki i Sebastiana Fabijańskiego przyjdzie na świat. Nieznana jest także płeć dziecka. Jak donosi anonimowy informator:

Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną.

Blogerka od kilku lat choruje na niedoczynność tarczycy i hashimoto.

./uploads/jeilliebean/96c9fbe3c819dbbfdafaf76f2b096f85.jpg

źródło: Plejada

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami

Do tej pory para nie potwierdziła pogłosek o ciąży. Fani jednak od dłuższego czasu mieli pewne podejrzenia. Na zdjęciach Maffashion można było dostrzec pełniejszy biust. Kuczyńska zaprzeczyła wówczas, że poddała się operacji - tłumaczyła, że jest to jedynie efekt "dodatkowych kilogramów". Pierwsze plotki o tym, że blogerka i aktor spotykają się pojawiły się w listopadzie 2019 roku. Para widziana była wówczas w centrum Warszawy. Wiadomość o tym, że serce Julii znów jest zajęte, pojawiła się w sieci zaledwie tydzień po tym, jak ogłosiła rozstanie ze swoim ówczesnym narzeczonym - Czarkiem Jóźwikiem. Miesiąc później para była już zaręczona, a Maffashion zaprezentowała pierścionek od Fabijańskiego na okładce pisma Fashion Magazine.
 

./uploads/jeilliebean/a0f155befaaceda574efa1bf92fa4e7b.jpg

W wywiadzie dla magazynu Julia powiedziała:

Kiedy masz odpowiednią osobę, dającą Ci poczucie, że cokolwiek robisz, to jesteś super, bo jesteś fajnym człowiekiem, to kompleksy odchodzą.


Jeśli doniesienia się potwierdzą - serdeczne gratulacje!
 

./uploads/jeilliebean/1d8d3bfee74cd5f57f664f604cac190b.jpg
3 lubi to
0
1777
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda