Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Wrzuciła post na grupę na Facebooku. Dzięki temu zarabia! Jak dzielić się kodami zniżkowymi i zyskać na zakupach?
30.04.2020

Wrzuciła post na grupę na Facebooku. Dzięki temu zarabia! Jak dzielić się kodami zniżkowymi i zyskać na zakupach?

autor
Paulina w ciągu ostatnich dwóch tygodni zarobiła 1060 Monet DDOB. Inna użytkowniczka zyskuje 50 Monet dziennie na transakcjach generowanych przy użyciu jej kodów zniżkowych.

Wyjaśniamy, na czym polega nasz program promotorski.

#1 Otrzymujesz swój własny kod zniżkowy na produkty znanych marek🔥

Korzystasz z kodów zniżkowych? Zazwyczaj znajdujesz je na profilach swoich ulubionych influencerów lub otrzymujesz je od sklepów na specjalne okazje. U nas możesz wygenerować swój własny kod zniżkowy - opatrzony Twoim nickiem, będzie generował rabat w wybranym przez Ciebie sklepie. W naszym programie aktualnie znajduje sie Carpatree (odzież i akcesoria sportowe), Aloha From Deer, Mr. GUGU & Miss GO (odzież streetwearowa), Lazy Dots (biżuteria, torebki i dodatki), DDOB SHOP (make-up, pielęgnacja i maseczki ochronne).
Kod upoważnia Cię do 15% rabatu na zakupy.

#2 Dzielisz się swoim kodem z innymi🔥

Twój kod zniżkowy mogą wykorzystywać inni. Co więcej - Ty sam/a nie musisz robić zakupów, a jedynie promować swój kod! 
Podziel się nim ze znajommi, obserwatorami, zahęć innych do zakupów - I ODBIERAJ PROWIZJĘ OD WSZYSTKICH TRANSAKCJI!

#3 Jak zrobili to inni?🔥

Paulina ma na swoim Instagramie 3360 obserwatorów. Nie jest typową "szafiarką" ani zasięgową influencerką, ale prowadzi bardzo estetyczne konto i ma zaagnażowanych znajomych. Wrzuciła kilka razy na swoje stories informację o swoim kodzie zniżkowym. Dołączyła do kilku grup fejsbukowych, gdzie dziewczyny rozmawiają o odzieży sportowej, wymieniają się rzeczami i dzielą zniżkami. Tam napisała o swoim rabacie, dzięki czemu skorzystało z niego wiele osób. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Paulina zarobiła już tysiąc Monet, ale codziennie dostaje nowe przelewy. Jej kod zniżkowy rozszedł się pocztą pantoflową wśród kupujących.
 

./uploads/ddob/f8af5d5938fc221cd18570496b0930eb.jpg

Niektórzy wypoczywają w majówkę, a monety same wlatują na ich konta. Dołącz do nich!

Promotorzy to nie tylko dziewczyny! Jeden z użytkowników, Łukasz, jest fanem muzyki elektronicznej. Na forach muzycznych rozpromował swój kod na markę Aloha From Deer. Brzmi absurdalnie? Łukasz reguarnie otrzymuje wypłaty, a transakcje z użyciem jego kodu to zwykle zagraniczne zamówienia - fora zrezszają ludzi z całego świata, a zabawne printy na ubraniach marki zachwyciły fanów szalonych imprez (link do sklepu).

Ada spróbowała swoich sił w promowaniu sklepu DDOB SHOP. Są to przede wszystkim kosmetyki od polskich porducentów - wegańskie, naturalne, uwielbiane przez influencerki. Wykorzystała do tego swoje konto na Instagramie, gdzie pokazała test kosmetyków na stories i przy okazji podała obserwatorom swój kod zniżkowy. Pierwsze transakcji pojawiły się tego samego dnia, co zachęciło Adę do regularnego pomowania sklepu na profilu.
Teraz Ada jest ambasadorką DDOB SHOP, otrzymując nie tylko prowizje za transakcje, ale także dostając regularnie giftboxy z kosmetykami.

🔥🔥 JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA KODACH ZNIŻKOWYCH 🔥🔥

To mega proste. Każdy może dołączyć do programu zniżkowego i zarabiać na zakupach innych. Jak to zrobić?

1. Zarejestruj się na ddob.com

2. Po założeniu profilu wejdź w zakładkę ZADANIA (tylko dla zalogowanych użytkonwików) i zgłoś się po kod wybranej marki.

3. Podziel się kodem ze znajomymi i obserwatorami. Wybierz najlepszy dla siebie swposób promocji. Testuj różne kanały!

4. Co 24h wypłacamy wszystkim prowizję od sprzedaży w formie Monet DDOB. 

Czym są Monety DDOB?

CZYM SĄ MONETY DDOB?

To wirtualna waluta, którą możesz wymieniac na nagrody w naszym sklepie - bony zakupowe, gadżety, elektronikę. 🔥

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda