Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
OPENER 2020 odwołany...znamy datę kolejnej edycji festiwalu!
29.04.2020

OPENER 2020 odwołany...znamy datę kolejnej edycji festiwalu!

Koronawirus sprawił, że wiele koncertów i festiwali muzycznych zostało odwołanych. Jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali jest Opener, który co roku gromadzi dziesiątki tysięcy osób, które zjeżdżają się z całej Polski na ten lipcowy event.

Organizatorzy wystosowali oficjalne pismo

Dziś do mediów trafiło oficjalne oświadczenie, w którym organizatorzy OPENER FESTIWAL zdecydowali się na odwołanie imprezy w 2020 i przeniesienie jej na inny termin.

Decyzja jest związana z epidemią koronawirusa oraz realnym zagrożeniem dla uczestników festiwalu. Sytuacja nie zachwyca fanów Openera, ale mamy informację, która może to zrekompensować...

NOWE INFORMACJE!

▪️Organizatorzy przenieśli tegoroczną edycję festiwalu na termin od 30 czerwca do 3 lipca 2021 roku na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo

▪️Bilety zakupione w tym roku, pozwolą na uczestnictwo w Festiwalu w 2021!

▪️Dodatkowo tegoroczne bilety gwarantują udział w Openerze w najlepszej cenie - w 2021 roku nie będą obowiązywały bilety premium - FANTIXY i EARLY BIRD TICKETS! 

▪️Sprzedaż nowej puli biletów ruszy już 1 lipca 2020 roku!

 

./uploads/kszymanczak/587f1c1f6986533b338199c1432b9f91.jpg

fot.Opener.pl

JAKIE KONCERTY STRACIMY?

Tegoroczna edycja festiwalu zapowiadała się rewelacyjnie! 27 artystów i zespołów potwierdziło swój udział na lipcowych koncertach. Jednym z najbardziej wyczekiwanych artystów była Taylor Swift, A$AP ROCKY, Twenty One Pilots czy Kendrick Lamar! 

./uploads/kszymanczak/cecfe67f3bac26eb4b922ad87ce2da68.png

fot.opener.pl

"Ciężko nam sobie wyobrazić lato bez Open’era. Nie pamiętamy takiego. Ale już wybiegamy myślami i marzeniami w przyszłość. Już spotykamy się z Wami wszystkimi w Gdyni i znów czujemy tę energię, nieporównywalną z niczym innym. Do zobaczenia wkrótce!" — napisali organizatorzy. 


Zgadzamy się, że sytuacja jest bardzo wyjątkowa, a decyzja o odwołaniu tegorocznego festiwalu nie była prosta. Odliczamy dni do kolejnej edycji Openera i liczymy, że  gwiazdy z tegorocznego line-up'u zobaczymy za rok na scenie! :) 


Co uważacie o decyzji Organizatorów? Wybieracie się na Openera w 2021 roku?

3 lubi to
0
1404
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda