Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Wpadła w telewizji na żywo. Reporter nie wiedział, że wszyscy go widzą
29.04.2020

Wpadła w telewizji na żywo. Reporter nie wiedział, że wszyscy go widzą

autor
Koronawirus zmusił do pracy zdalnej wielu dziennikarzy i reporterów. Zdarza się, że nawet transmisje na żywo odbywają się w domowym zaciszu, gdzie prowadzący występuje przed kamerką internetową. Jeden z reporterów ABC News poczuł się jednak zbyt wyluzowany, nie wiedząc że to, co zrobił, jest widoczne na antenie...

We wtorkowym programie Good Morning America dziennikarz Will Reeve zaprezentował swój materiał o aptekach, które dostarczają zakupy klientom przy pomocy dronów.

Reporter miał na sobie elegancką koszulę i służbową marynarkę. Postarał się również o profesjonalnie wyglądające tło - biblioteczka, monitor komputera.

W pewnym momencie widzowie zauważyli, że... mężczyzna nie ma na sobie spodni!

Nagranie szybko obiegło media społecznościowe. Sam bohater wpadki wytłumaczył, że nie miał na sobie tylko bokserek, ale szorty, które zakłada do cwiczeń!

 

"Chcąc być wydajnym, przed poranną audycją GMA przygotowałem się na trening troszkę za wcześnie. Kąt ustawenia kamery, wraz z przyjaciółmi, rodziną i setkami nieznajomych w mediach społecznościowych zmusił mnie do przemyślenia mojej porannej rutyny"

./uploads/aszkiladz/6786fabfc4db01f80c0720d32e897dd8.png
0 lubi to
0
1083
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda