Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Zdjęcia do RIVERDALE odwołane - członek ekipy ma koronawirusa!
13.03.2020

Zdjęcia do RIVERDALE odwołane - członek ekipy ma koronawirusa!

Zdrowie oraz bezpieczeństwo obsady, pracowników jest najwyższym priorytetem, dlatego zdecydowano się na wstrzymanie zdjęć do nowego sezonu serialu "Riverdale". Przełożono także galę Nickelodeon Kids 'Choice Awards 2020.

Zdjęcia do Riverdale odwołane

Każdego dnia słyszymy nowe doniesienia dotyczące koronawirusa. Różne branże reagują. Przełożono już festiwal Coachella, ogłoszono, że nagrody Nickelodeon Kids 'Choice Awards 2020 również odbędą się w innym terminie, a produkcja "Riverdale" zostaje wstrzymana. 

Koronawirus to wysoce zakaźna choroba układu oddechowego, która obecnie dotyka wiele społeczności na całym świecie. Podejmowane zostają działania, które mają powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Stąd nie dziwią środki ostrożności w postaci odwoływania imprez masowych czy wstrzymywanie produkcji. 

./uploads/jeilliebean/f4a835650be8c29311df8fa082384fd4.jpg

Produkcja "Riverdale" została wstrzymana po tym, jak członek zespołu miał kontakt z kimś, u kogo zdiagnozowano koronawirusa. Nie wiadomo jednak, czy był to członek załogi, czy ktoś z aktorów. Zdjęcia odbywały się w Vancouver w Kanadzie. Rzecznik TV Warner Bros potwierdził, że produkcję zawieszono z powodu "dużej ostrożności". W oświadczeniu nie określono jednak, kiedy produkcja zostanie wznowiona.

Rzecznik dodał: Ściśle współpracujemy z odpowiednimi służbami zdrowia w Vancouver, aby zidentyfikować i skontaktować się ze wszystkimi osobami, które mogły mieć bezpośredni kontakt z członkiem naszego zespołu. Bezpieczeństwo naszych pracowników, obsad i załóg jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Podejmujemy środki ostrożności, aby chronić każdego, kto pracuje nad naszymi produkcjami na całym świecie.

 

./uploads/jeilliebean/5c49004a815bd04ad5278c475ff39582.jpeg
5 lubi to
1
28177
1 komentarzy

senenia89
0

😍😍😍

odpowiedz

senenia89
0

😍😍😍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda