Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Filmy, które musisz obejrzeć! #2
13.03.2020

Filmy, które musisz obejrzeć! #2

Przed tobą dwa tygodnie przerwy od szkoły i obawiasz się nudy? Nic dziwnego, jednak mam kilka propozycji dla osób nie lubiących bezczynności, a także tych, dla których filmy, to drugie życie.

Papierowe miasta

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/99cf2223537347c3555a0d30812ce6a7.jpg

Nastolatek z Oregonu i jego dwóch przyjaciół wyruszają w podróż, aby znaleźć zaginioną dziewczynę z sąsiedztwa.

Trzy metry nad niebem

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/a853e67cbbd494551feec806e602c9ea.jpg

Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas) jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali.
Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

Zostań, jeśli kochasz

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/6b8c5186802a0fce5ff8eda7ee5ccb7f.jpg

Mia Hall (Chloë Grace Moretz) to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie.
 

Ósmoklasiści nie płaczą

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/fc7391d7e7452c8260dfb59b5dec6edc.jpeg

Akkie nie interesuje, co o niej myślą inni. Kocha piłkę nożną, co z tego, że to podobno nie sport dla dziewczyn. Skoro Akkie na boisku bije chłopaków na głowę, to najlepszy dowód na to, że jest odwrotnie. I jej kolega z klasy, Joep, może sobie gadać, co chce. Dziewczynka jest przekonana, że ze wszystkim w życiu sobie poradzi. Nadzieja towarzyszy jej również wtedy, gdy okazuje się, iż jest ciężko chora. Do akcji, z pomocą, wkracza dotychczasowy rywal Akkie, Joep. Czy jego plan się powiedzie?

Szkoła uczuć

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/4f9a9225b19466ac4c04395dda91ea34.jpg

Każdej wiosny w małym portowym miasteczku Beaufort w Północnej Karolinie, kiedy wiatr od morza niesie zapach soli, Landon Carter (Shane West) wspomina swoje młodzieńcze lata spędzone z Jamie Sullivan (Mandy Moore), dziewczyną, która zmieniła jego życie. Jamie była pierwszą i ostatnią osobą, którą darzył prawdziwym uczuciem. Zupełnie inna niż szkolne koleżanki, nigdy nie dbała o to, by być taka, jak one. Jej wiara w siebie nie była uzależniona od opinii innych ludzi. Jamie, córka miejscowego pastora Kościoła baptystów (Peter Coyote), nie obawiała się okazywania innym, że wiara jest najważniejsza w jej życiu. Landon był zupełnie inny, nie wiedział czego chce od życia. Wolne chwile spędzał na robieniu głupich dowcipów. Jeden z nich miał niespodziewane zakończenie. Landon i jego kumple postanowili "przetestować" nowicjusza (Matt Lutz), który chciał dostać się do ich paczki. Inicjacja miała się odbyć w miejscowej fabryce cementu i polegać na skoczeniu do basenu. Nikt z nich nie wiedział, że jego dno pełne jest połamanych rur. Chłopak skoczył. Za chwilę wypłynął cały we krwi. Landon skoczył do wody, by go wyciągnąć. Przyjaciele uciekli. Uniknął więzienia, ale w ramach resocjalizacji musiał opiekować się uczniami, oraz uczestniczyć w próbach spektaklu w klubie dramatycznym. Zajęcia te miały nauczyć go wrażliwości na innych ludzi. Dzięki nim bliżej poznał Jamie, która również grała w tym spektaklu. Wkrótce Landon uświadomił sobie, że jest zakochany w niepozornej Jamie.

Ponad wszystko

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/f707ff24465f37e42a6f53f400db1edd.jpg

Główną bohaterką jest 18 letnia Maddy, która cierpi na bardzo rzadką chorobę układu odpornościowego. Choroba nakazuje Maddy cały czas siedzieć w sterylnym otoczeniu, więc jakakolwiek infekcja grozi jej śmiercią.

Sierra Burgess jest przegrywem

./uploads/Wiktoria_Wojtkowiak/9344ad58e61377e6a6b12239af12e50e.jpg

Inteligentna, ale niezbyt lubiana licealistka Sierra Burgess nawiązuje internetową znajomość z przystojniakiem, który myśli, że dziewczyna jest kimś innym.

3 lubi to
2
83
2 komentarzy

Mleko_z_kawą
0

Oglądałam i faktycznie warto 

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak

Mleko_z_kawą
0

Oglądałam i faktycznie warto 

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda