Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Rusza Katoflix, czyli serwis VOD dla katolików!
10.03.2020

Rusza Katoflix, czyli serwis VOD dla katolików!

Nowy serwis VOD już teraz jest porównywany do katolickiego Netflixa. Jego celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie prowadzić do Boga, przy wykorzystaniu siły przekazu filmowego.

Serwis VOD dla katolików

Platforma, która od dawna była zapowiadana przez Studio Katolik prowadzone przez Zgromadzenie Salwatorianów, właśnie rozpoczęła swoją działalność. Jak można przeczytać na stronie serwisu: Chcemy Ci zaoferować produkcje, które bez obaw pokażesz swoim dzieciom, polecisz znajomym lub podsuniesz komuś, kto przeżywa trudne momenty w swoim życiu.

./uploads/jeilliebean/039deb3271e1479884f2e74248b0f59b.jpg

Katoflix jest porównywany do streamingowego giganta - Netflixa. Choć jest to spore nadużycie, obie platformy mają kilka cech wspólnych. Wygląd samego serwisu łudząco przypomina Netflix. Różnicą jest jednak sposób płacenia za filmy. W Katoflix użytkownicy płacą jednorazowo za każdy wybrany film. Cena ma nie przekraczać 10 złotych. Wiele tytułów będzie dodatkowo dostępnych za darmo. 

./uploads/jeilliebean/c80695541595afb7238204473b694819.jpg

Katoflix - filmy

Biblioteka filmów na platformie Katoflix jest podzielona na pięć kategorii: filmy fabularne, dokumentalne, wywiady, seriale oraz produkcje ukryte pod kategorią "nowa jakość życia". W każdym tygodniu w serwisie ma pojawiać się pięć premierowych produkcji - także takich, które do tej pory nie miały dystrybucji w Polsce lub były dostępne wyłącznie na DVD. 

Wśród tytułów można znaleźć m.in. film "Nieplanowane", który odbił się szerokim echem, "Ocalić Boga", "Jak własny syn", "Listopisarz". 

6 lubi to
2
1167
2 komentarzy

Synowerscy-Studio
0

👍

odpowiedz

stomatostudent

Synowerscy-Studio
0

👍

odpowiedz

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda