Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
2 ważne postacie odchodzą z Riverdale!
25.02.2020

2 ważne postacie odchodzą z Riverdale!

O kolejnych odcinkach Riverdale rozpisują się prawie wszystkie portale plotkarskie, a to z powodu nadchodzących zmian!

Serial ,,Riverdale” od razu zdobył ogromną popularność, premiera pierwszego odcinka odbyła się 3 lata temu, a w październiku bieżącego roku możemy spodziewać się 5 sezonu! 
Jedną z głównych postaci gra Cole Sprouse, którego na pewno kojarzycie z produkcji Disneya pt. ,,Nie ma to jak hotel” i jego kontynuacji ,,Nie ma to jak statek”, gdzie występował razem ze swoim bratem bliźniakiem - Dylanem Sprousem. Obok niego wystepują również gwiazdy, które wypromował owy serial Netflixa - KJ Apa, Camila Mendes (brak pokrewieństwa z Shawnem Mendesem) oraz Lili Reinhart, obecna dziewczyna Cole’a, poznali się na planie serialu.

./uploads/laurapaula/c21c3b32dc98754a5c9d70d20ad25d10.jpeg

Po ostatnim odcinku ,,Riverdale” (S4:E13) fani dosłownie szaleją! To za sprawą szokującej sceny, która była zwieńczeniem najnowszego odcinka. Pytanie, które nurtuje widzów ,,Czy Jughead Jones żyje?”. Spokojnie, poznamy odpowiedź na to pytanie w najbliższy czwartek. 

./uploads/laurapaula/9b6ad78ba9d0e9e000616db3a54a411d.png

Skeet Ulrich (F.P. Jones) i Marisol Nichols (Hermione Lodge) wydali oficjalne oświadczenie na swoich Instagramach w niedziele, z których możemy się dowiedzieć, że sezon 4 bedzie ostatnim sezonem dla ich postaci. Gwiazdy napisały, że doceniają czas spędzony na planie oraz cieszą się za otrzymanie takiej szansy, zdrobycie cennych doświadczeń i poznania tylu wspaniałych ludzi, ale zgodnie stwierdzili, że po 4 latach czas ruszyć dalej. Miejmy nadzieję, że scenarzyści napiszą piekne zakończenie ich historii, godne dla granych przez nich postaci. 

./uploads/laurapaula/60fe458c8f4aac254e9d51a089fb4364.jpeg

Trzeba przyznać, że twórcy serialu lubią zaskakiwać, dlatego nie zostało nam nic więcej, niż czekać cierpliwie na premierę najnowszych odcinków. Wyobrażacie sobie serial ,,Riverdale” bez Szeryfa F.P Jonesa i Pani Burmistrz Hermione Lodge?

5 lubi to
1
102
1 komentarzy

stomatostudent

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda