Dawid Podsiadło zapowiedział kolejny koncert.
25.02.2020

Dawid Podsiadło zapowiedział kolejny koncert. "Tym razem musicie się zmieścić wszyscy"

Dawid Podsiadło stał się gwiazdą wielkiego formatu. Jego koncerty przyciągają tłumy. Klubowe sale przestały mieścić wszystkich fanów, przyszedł zatem czas na stadiony. Wokalista wystąpił już na Stadionie Narodowym w Warszawie, wówczas dzielił jednak scenę z Taco Hemingwayem. Teraz ma szansę sprawdzić się przed wielką widownią solo.

Podsiadło jest w trakcie trasy koncertowej Leśna Muzyka. Przed sobą ma koncerty m. in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi, Toruniu, czy Wrocławiu. Wszystkie bilety są już wyprzedane. Wokalista stara się wykorzystać wydarzenia do promowania ekologicznych rozwiązań w życiu codziennym. Sam też wciela niektóre z nich w życie, np. scenografia Leśnej Muzyki pochodzi w dużej mierze z recyklingu.

./uploads/KatarzynAp/8e65a178da8f5ad767dd1075b4466316.jpg

fot. Michał Murawski/ ishootmusic.eu

Bilety na koncerty Podsiadły na gdańskim Stadionie Energa Gdańsk oraz wrocławskim Stadionie Wrocław wyprzedały sie błyskawicznie. Wokalista z pewnością nie musi obawiać się, że wystąpi przed pustą salą, dlatego do harmonogramu dołączyła właśnie kolejna data. 7 czerwca piosenkarz wraz ze swoją ekipą pojawi się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To oznacza, że zagra największy solowy koncert w dotychczasowej karierze. W tym miejscu może zgromadzić nawet 85 tysięcy fanów. Wcześniej taką możliwość wykorzystał np. pochodzący ze Śląska raper Miuosh, wraz z zaproszonymi do udziału w występie gośćmi. Sprzedaż biletów na "dodatkowy" koncert Dawida rozpocznie się 27 lutego o godzinie 11:00 i wiele wskazuje na to, że chętni na udział, będą musieli się pośpieszyć! Dzień wcześniej rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników platformy Allegro.

3 komentarzy

Meadowfeelings
0

😊

odpowiedz

Cichocki
0

.

odpowiedz

stomatostudent

Meadowfeelings
0

😊

odpowiedz

Cichocki
0

.

odpowiedz

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda