Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Lexy, Marcin Dubiel i Adam Zaorski oszukali fanów, że są w LA? Kolejny prank na widzach.
24.02.2020

Lexy, Marcin Dubiel i Adam Zaorski oszukali fanów, że są w LA? Kolejny prank na widzach.

Po aferze z Marcinem Dubielem w roli głównej, po której został wyrzucony z Teamu X największy polski prankster powraca!

1. W dwóch miejscach jednocześnie?
Na początku tygodnia Lexy Chaplin, Marcin Dubiel oraz znajomy youtuberów Adam Zaorski udali się do Los Angeles, a przynajmniej tak mogłoby wynikać po dodawanych przez nich zdjęciach. Jednakże Dubiel w tym samym czasie został zauważony na ulicach Warszawy przez redaktorkę ,,Kozaczka”. Film możecie obejrzeć na instagramie redakcji.

2. Dodawanie starych zdjęć i nagrań?
Ciężko doszukać się wspólnych zdjęć, czy nagrań na InstaStory Marcina i Adama z LA poza jednym z całego wyjazdu, a co dopiero ich trójki. Chyba, że mówimy o hotelowym holu lub pokoju. Za to fotografie widoków pojawiają się regularnie, jednakże co to za problem dla Dubiela i Zaorskiego, jeśli już wcześniej przylatywali do Miasta Aniołów? Trzeba przyznać, że poprawili swoje umiejętności w photoshopie!

./uploads/laurapaula/664503aa1e4529fc7e9377f63338a192.jpeg

Marcin Dubiel na Instagramie

3. Czyżby na pewno kalifornijska plaża?
Jedyne wspólne nagranie, czy zdjęcie całej trójki to plaża, ale Kalifornia to nie jedyne miejsce, w którym można zobaczyć piasek i plaże.

4. Przeoczenie
Dodając filmik na InstaStory Lexy pokazała wnętrze pokoju. Uwagę przykuwa gniazdko elektryczne znajdujące się w ich pokoju hotelowym. Standardowe amerykańskie gniazdko różni sie od europejskiego. Przez cały czas rzekomego pobytu w Stanach wynajęli pokój w jednym z warszawskich hoteli.
 

./uploads/laurapaula/94659dd04958d20cc5fd8c19a387827d.jpeg

Pokój hotelowy, zwróć uwagę na gniazdko

./uploads/laurapaula/9cbe4d0eb6a972e2a2719aeeb8574db9.jpeg

Typowe gniazdko amerykańskie 

5. Filmik na YouTube
Ostatecznie okazało się (ku zaskoczeniu widzów;)), że to był prank nagrany na kanał Marcina na YouTubie. YouTuberzy powiedzieli, że dobrze bawili się przy nagrywaniu tego rodzaju filmiku i sprawiło im to dużą frajdę. Trzeba przyznać, że sprytnie to wymyślili, aczkolwiek niektórych nie zmyliły piękne zdjęcia widoków i pozostali czujni! Filmik został udostępniony na platformie YouTube.

A wy cieszyliście się razem z Lexy, Marcinem i Adamem, że są w tak pięknym, czy w pewnym momencie domyśliliście się, że to tylko prank?

2 lubi to
0
104
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda