Wielki powrót Hoppera - będzie 4. sezon Stranger Things!
14.02.2020

Wielki powrót Hoppera - będzie 4. sezon Stranger Things!

Jim Hopper jest jedną z postaci serialu "Stranger Things", która zaskarbiła sobie ogromną sympatię fanów. Niestety, 3. sezon produkcji nie skończył się szczęśliwie, przez co Internet zalała fala smutnych komentarzy od osób, które obawiały się, że to już koniec przygód szefa policji w Hawkins. Wszystko wskazuje jednak na to, że możemy odetchnąć z ulgą - Hopper powraca w najnowszych teaserze!

Będzie 4. sezon Stranger Things!

W sieci pojawił się właśnie niespełna minutowy spot, którym Netflix zapowiada nowy sezon serialu "Stanger Things". Teaser przedstawia pustkowie, zimę, rosyjskie wojsko, które pilnuje budowy nowych torów kolejowych. Wśród charujących ludzi znajduje się... Jim Hopper! Szeryf powraca, choć wszyscy byli przekonani, że nie żyje. Został uwięziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. W tym samym czasie w USA pojawia się nowe zagrożenie. Jest ono jednak zupełnie inne niż dotychczas. Łączy wszystkie dotychczasowe wydarzenia w Hawkins...

Wielki powrót Hoppera

W informacji prasowej przedstawiciele Netflix podali, że cieszą się z faktu, iż mogą oficjalnie potwierdzić prace nad produkcją Stranger Things 4. Jednocześnie ogromnie raduje fakt, że w czwartym sezonie powróci Hopper. Szeryf nie będzie jednak miał powodu do radości... Bracia Duffer zapowiedzieli, że najnowszy sezon ma być najstraszniejszym do tej pory. Trzeba przyznać, że trailer zwiastuje wielkie emocje!

Data premiery nowego sezonu Stranger Things nie jest jeszcze znana. Zagraniczne media typują jednak jesień 2020.

5 lubi to
1
1118
1 komentarzy

stomatostudent

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda