Nazwij karalucha na cześć swojego byłego...
14.02.2020

Nazwij karalucha na cześć swojego byłego...

I patrz, jak zjada go wybrane zwierzę. Taką inicjatywę podjęło zoo w San Antonio w USA. Pomysły cieszy się dużą popularnością wśród osób ze złamanym sercem

Zoo w San Antonio w Teksasie przeprowadza akcję pt. "Cry me a cockroach", co można przetłumaczyć jako "Wypłacz mi karaluchy", albo "Płacz po mnie karaluachami" To akcja dla tych wszystkich, którzy nie wspominają dobrze swojego poprzedniego związku, a o swoich byłych myślą w najgorszy sposób.

Możesz nazwać karalacha imieniem swojego byłego chłopaka, jeżeli myślisz o nim właśnie w taki sposób. Musisz jedynie wpłacić 5$ datku. Twój były, pardon, karaluch zostanie zjedzony przez gryzonia. 

Myślisz o swoim byłym raczej jak o szczurze lub wolisz, aby dopadł go wąż? Powinnaś wpłacić 25$ na konto zoo. Wówczas wykupisz szczura, który  zostanie pożarty przez węża. 

Każdy może wziąć udział w akcji, nawet osoby z Polski. Wystarczy wpłacić datek na konto podane na stronie zoo - https://sazoo.org/valentine/. Na tej samej stronie możesz też oglądać transmisję z karmienia zwierząt. Akja trwa do 18:00 czasu lokalnego, co znaczy, że w Polsce jest to mniej więceej północ. Masz jeszcze dużo czasu na zemstę ;)

5 lubi to
1
22
1 komentarzy

stomatostudent

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda