JUSTIN BIEBER WYPUŚCIŁ NOWY ALBUM. O CZYM JEST
14.02.2020

JUSTIN BIEBER WYPUŚCIŁ NOWY ALBUM. O CZYM JEST "CHANGES"?

To wymarzone Walentynki dla wszystkich Beliebers! Po ponad czterech latach od premiery ostatniego albumu studyjnego, Justin wypuścił nowy krążek. Czy "Changes" to najlepsza dotychczas płyta w dorobku artysty?

Justin Bieber - Changes

Nowy album Justina Biebera to prezent, na który czekali fani z całego świata. Jeszcze nigdy w swojej karierze artysta nie kazał tak długo czekać na swoje kolejne wydawnictwo. Purpose był świetnie przyjętym albumem w 2015 roku. Nic dziwnego, że po tylu latach Beliebers wyczekiwali nowych utworów. Zapowiedzią był singiel Yummy, który zadebiutował na drugim miejscu najbardziej prestiżowej listy sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Później w sieci pojawiły się Get Me oraz Intensions

W 2017 roku Justin ogłosił, że odwołuje trasę koncertową. To był prawdziwy cios dla fanów, którzy obawiali się o zdrowie wokalisty. Na jakiś czas Bieber zniknął z show-biznesu. Po raz pierwszy od dawna wystąpił na festiwalu Coachella w 2019 roku. Jak sam przyznał, zatęsknił za byciem na scenie. Dodał także, że nie może się doczekać, aż wyda nowe utwory.

./uploads/jeilliebean/35361369c986c0191399a9527720d304.jpg

Justin Bieber - Changes

Nowa płyta Justina Biebera

Changes jest bardzo osobistym albumem Biebera. Widać, że wykorzystał w stu procentach przerwę, skupiając się na rodzinie i odnalezieniu wewnętrznego szczęścia. Sam tytuł (Changes - Zmiany) sugeruje, że artysta przeszedł przemianę. Tytułowe zmiany widzimy także pod kątem muzycznym. Justin porzucił popowe brzmienie na rzecz R&B. Osoby, które liczyły na powtórkę Purpose, mogą być nieco rozczarowane. Changes przypomina bardziej krążek Journals z 2013 roku. 

Obecność Hailey ma ogromny wpływ na twórczość Justina. W serialu Seansons, który możemy oglądać w serwisie YouTube, Justin pokazał, jak wyglądała praca nad nową płytą. W najważniejszych chwilach Bieberowi towarzyszyła ukochana. To jej jest dedykowany pierwszy singiel, czyli Yummy. Nowa płyta jest także najdłuższym z albumów Biebera. Znajdziemy na niej aż szesnaście premierowych utworów i jeden remiks. 

Jak podoba Wam się nowy album Justina? Czy Changes podbije serca słuchaczy?

4 lubi to
0
240
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda