Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
5 prezentów walentynkowych, z których ucieszy się każda dziewczyna ❤️
13.02.2020

5 prezentów walentynkowych, z których ucieszy się każda dziewczyna ❤️

Walentynki - święto miłości, którego wiele osób nienawidzi, ale na stałe wpisało się do kalendarza. Nawet jeśli wyznajecie zasadę, że "uczucia należy sobie okazywać na co dzień, a nie tylko od święta" to pewnie nie chcecie sprawić swojej drugiej połówce przykrości. Problemy zaczynają się kiedy brakuje pomysłów, dlatego poniżej znajdziecie małą ściągawkę.

Kwiaty

Być może brzmi to nieco banalnie, ale jak często kupujecie swoim ukochanym kwiaty? Jeśli nie robicie tego bez okazji, to ta właśnie się nadarza! Możecie postawić na klasyczny, piękny bukiet, albo roślinę doniczkową. Teraz posiadanie roślin w mieszkaniu jest bardzo na czasie. Nie tylko wprowadzają one przyjemny klimat, ale też mają przydatne właściwości (na przykład oczyszczają powietrze). Poza tym, roślinka będzie o was przypominać drugiej połówce.

./uploads/KatarzynAp/89a2d8b10585502fba5a4fb3dbef6590.jpg

fot. Kaufmann Mercantile

Przez żołądek do serca

Coś pysznego zawsze pozytywnie wpływa na samopoczucie, a przy okazji można miło spędzić czas. Może to dobra okazja, aby odwiedzić miejsce, w którym jeszcze nie byliście? Jeśli potraficie gotować - możecie też zaimponować partnerce i samodzielnie coś przyrządzić. Lepiej jednak wcześniej zrobić to danie na próbę i upewnić się, czy wyjdzie.

./uploads/KatarzynAp/f614abb5b4544250a6a4eb88897766ef.jpg

fot. Roman Kraft

Wspólne przeżycia

Jeśli obawiacie się, że nie traficie w gust swojej drugiej połówki i nie chcecie jej kupować nic materialnego, alternatywą może być voucher na jakąś wspólną aktywność. W przypadku takich rozrywek rozpiętość cenowa jest bardzo szeroka, ale można coś znaleźć już od całkiem przystępnych kwot. Oto kilka przykładów: wejściówki do aquaparku, kurs tańca dla pary, warsztaty kulinarne, czy po prostu bilety na koncert lub spektakl.

./uploads/KatarzynAp/62601941b245e8a5be6b61928152a85a.jpg

fot. Toa Heftiba

Biżuteria lub bielizna

Ładne, cieszące oko, rzeczy zawsze są dobrym pomysłem na prezent. Jeśli chodzi o biżuterię - jest wiele osób, które samodzielnie ją wytwarzają i robią to naprawdę pięknie - możecie znaleźć je na instagramie lub na różnych targach rękodzieła itp. W przypadku bielizny - upewnijcie się, czy dobrze znacie wymiary ukochanej :) 

./uploads/KatarzynAp/52e01fac191df7b7df46ad147b775ecc.jpg

fot. Maddi Bazzocco

Naturalne kosmetyki

Jest ich wiele do wyboru, a dziewczyny zazwyczaj lubią testować różne nowości. Niektóre, jak na przykład kule, czy płyny do kąpieli mogą pomóc się zrelaksować i miło spędzić czas.

./uploads/KatarzynAp/6bdc5b52b2789175546b3128038a604a.jpg

fot. Maddi Bazzocco

2 komentarzy

stomatostudent

SaraCzarnawska
0

Super! Zapraszam też do mnie, a przy okazji zostaw coś po sobie🙂

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

Super! Zapraszam też do mnie, a przy okazji zostaw coś po sobie🙂

odpowiedz

stomatostudent

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda