Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Przygotuj się na wystrzałową imprezę!
10.02.2020

Przygotuj się na wystrzałową imprezę!

autor
Przy okazji większych wyjść wiele osób lubi eksperymentować z wyglądem. Odważny, wyrazisty image, który nie zawsze jest mile widziany w miejscu pracy lub nauki, na imprezie lub sesji zdjęciowej może rozkwitnąć w pełni. Poza makijażem i strojem wiele z nas chce podkreślić swój charakter zmianą koloru włosów, niekiedy radykalną, lub w szalonym, nienaturalnym odcieniu. Czy w tym celu konieczne jest farbowanie trwałe, którego efekt jest trudny do odwrócenia? Nie! Kolorowe farby do włosów, zmywalne i bezpieczne dla ich kondycji możemy stosować bez obaw o konsekwencje. Bawmy się kolorami!

Koloryzacja włosów od dziesiątek lat jest wyrazem buntu, oznaką chęci podkreślenia swojej osobowości i świetnym pomysłem na wzbogacenie stylizacji lub szybką metamorfozę. Ile strojów, trendów mody i możliwości, tyle też powstaje pomysłów na kolory włosów. Włosy, szczególnie bardzo jasne i nigdy niefarbowane, potraktowane trwałą farbą mogą ucierpieć, a wraz z nimi nasze samopoczucie i wygląd, w przypadku gdy pomysł na farbowanie okaże się nietrafiony lub w krótkim czasie będzie musiał zniknąć z pasm z powodu powrotu do codziennych obowiązków i formalnego dress code’u. 

Kolorowa alternatywa dla trwałej koloryzacji 
Trwała farba do włosów pozbawia włosy naturalnego pigmentu, wnikając w ich strukturę i wypłukując barwnik, który zastąpiony zostaje sztucznym kolorem. Permanentna koloryzacja jest więc wyborem dla osób pewnych swojej decyzji, chcących utrzymać przez długi czas dany kolor włosów i nieplanujących częstych zmian. Kremy koloryzujące do włosów pokrywają włos zmywalną warstwą koloru, utrzymują się jednak zwykle do miesiąca i występują w naturalnych barwach. Szalone, intensywne kolory, zwłaszcza na włosach blond i jasnych, łatwo uzyskać przy pomocy zmywalnych farb do włosów. Kolorowe farby do włosów zmywalne po około trzech myciach, a więc po około tygodniu, to wygodny sposób na tymczasową koloryzację. 


Produkty Colorista Washout i Colorista Hair Make-up od L’Oreal Paris to kolorowe farby do włosów – zmywalne po tygodniu lub jednym myciu, idealne do tymczasowej, nawet najbardziej szalonej zabawy z kolorami. 

Szampon koloryzujący L’Oreal Colorista Washout utrzymujący się do trzech myć nie wymaga mieszania utleniacza z farbą – nie zawiera bowiem silnie działających składników ani amoniaku, nie niszczy więc struktury włosa, a jedynie oplata go kolorową warstwą. Koloryzacja tymczasowa wykonana przy pomocy szamponu Colorista Washout nadaje się zarówno do włosów jasnych, jak i ciemnych. W linii znajdziemy odcienie dla włosów w naturalnym kolorze blond, ombre i rozjaśnianych, a także dla brunetek. Efekt koloryzacji nie będzie widoczny na włosach bardzo ciemnych i czarnych. 

Na ciemnych włosach zwykle niemożliwe jest uzyskanie kolorowych pasemek bez uprzedniego rozjaśnienia ich przy pomocy silnie utleniającego i niszczącego strukturę włosa rozjaśniacza. L’Oreal Colorista Hair Make-up to innowacja, dzięki której nawet włosy oryginalnie czarne i bardzo ciemne mogą zaskoczyć intensywnymi barwami. Produkt hair make-up występuje w formie kolorowego proszku, który wcierany w pasma włosów pozostawia na nich pudrowy pigment utrzymujący się do najbliższego mycia. Hair make-up, jak makijaż, może zmieniać się każdego dnia lub co imprezę, bez konsekwencji w postaci zniszczonych lub ufarbowanych permanentnie włosów. Dzięki L’Oreal Hair Make-up eksperymenty z wizerunkiem są proste i przyjemne. 


Kolorowe farby do włosów – zmywalne w łatwy sposób – to świetny pomysł także w przypadku, gdy chcemy przygotować się na bardziej radykalną zmianę koloru włosów, jednak nie mamy pewności, czy dobrze będziemy czuć się w nowym wizerunku. Chwilowa metamorfoza wykonana dzięki zmywalnej farbie pomoże zdecydować, czy chcemy rozjaśniać włosy i poddawać je trwałemu farbowaniu, czy pozostać przy bezpiecznej opcji, jedynie bawiąc się kolorem przy każdej nadarzającej się okazji, dzięki Colorista Washout i Hair Make-up.

6 lubi to
3
63
3 komentarzy

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

senenia89
0

Super

odpowiedz

stomatostudent
0

:)
 

odpowiedz

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

senenia89
0

Super

odpowiedz

stomatostudent
0

:)
 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda