Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
5 sposobów jak spędzić walentynki będąc singlem.
09.02.2020

5 sposobów jak spędzić walentynki będąc singlem.

ig: karolinusiaaaa

Wszechobecne dekoracje w formie serc, amorki i zatłoczone kwiaciarnie to jednoznaczne zwiastuny zbliżających sie walentynek. Widok zakochanych par na każdym kroku przypomina Ci, że nie masz partnera. Nie zadręczaj się tym faktem – głowa do góry! 

./uploads/karolinusiaaaa/72371e23ca9af7a499ceaa282d3e9efd.jpeg

1.Rozpieszczaj siebie – zaszalej na zakupach!Jako osoba samotna nie będziesz uszczuplać swoich zasobów finansowych na prezent dla partnera. Spójrz na swoją sytuację pozytywnie. Będąc singlem możesz poświęcić cała energię na siebie. Wybierz się na relaksujące zakupy w pojedynkę, rozkoszuj się własnym rytmem i ciesz się z poczynionych sprawunków. Kup sobie nowe ubrania, ciekawą książkę lub zainwestuj w swoje hobby. Takie okazje nie trafiają się co dzień, a fakt, że nikt obok Ciebie nie narzeka i Cię nie pogania, powinien poprawić Twoje samopoczucie.

2.Samotne walentynki – czas na relaksPragniesz mieć walentynki już za sobą? Zrelaksuj się! Pozwól sobie na odrobinę spokoju i na chwilę zapomnij o codziennych problemach, na przykład podczas masażu, kąpieli z ogromną ilością piany czy seansu w saunie. Kochaj siebie i okaż to sobie – Twoje ciało też potrzebuje spokoju, miłości i regeneracji. W ten sposób Dzień Zakochanych minie w mgnieniu oka, a Ty naładujesz akumulatory i w wyśmienitym nastroju rozpoczniesz nowy dzień.

3. Impreza z zaprzyjaźnionymi singlamiSingle nie muszą wcale spędzać Dnia Świętego Walentego samotnie. Wybierz się z przyjaciółmi na przyjęcie. Uwaga! Omijajcie z daleka imprezy dla par – w ten oto sposób samotne walentynki przekształcą się w szampańską zabawę z osobami, które znajdują się w takiej samej sytuacji co Ty.

4. Aktywne walentynkiPoruszaj się. Idź na basen, siłownię, aerobik, czy pograj w squasha. Będzie to okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi, którzy tak jak Ty, nie są akurat na randce, tylko dbają o swoje własne samopoczucie. Endorfiny, które wydzielają się podczas aktywności fizycznej poprawią Ci nastrój, dodadzą optymizmu, a wieczorem zapewnią długi, mocny i regenerujący sen.

5.Samotne walentynki okazją do flirtówWłaśnie w Dzień Zakochanych single nie powinny stronić od towarzystwa. Dołącz do innych i otwórz się na nowe znajomości. Zrób się na bóstwo, zapomnij o swoich kompleksach i hamulcach i flirtuj. Ważna jest przy tym pewność siebie – szukaj kontaktu wzrokowego, spróbuj znaleźć wspólny temat do rozmowy, postaraj się zbliżyć do kogoś podczas tańca…

6. AntywalentynkiOto nasz ostatni pomysł na alternatywne spędzenie Dnia Zakochanych: Zamiast romantycznej komedii obejrzyj horror albo wciągający film akcji. Możesz też poświęcić ten dzień na uprzątnięcie przedmiotów przypominających Ci o Twoim ostatnim związku. A może warto zrobić małą rewolucję we własnym domu? Posprzątaj mieszkanie, poprzestawiaj meble i zrób porządek w szafie. Poczujesz się lepiej, a twoje otoczenie stanie się przyjemniejsze!

3 lubi to
0
64
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda