RITA ORA STWORZYŁA WŁASNĄ MARKĘ! NIE BĘDĄ TO KOSMETYKI.
07.02.2020

RITA ORA STWORZYŁA WŁASNĄ MARKĘ! NIE BĘDĄ TO KOSMETYKI.

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama Rita Ora poinfirmowała o stworzeniu własnej marki. Na fali popularności marek beauty wśród celebrytów, wokalistka postawiła na coś innego. Co przygotowała dla fanów?

Rita Ora stworzyła własną markę

"Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się moim nowym przedsięwzięciem" - napisała Rita na Instagramie. Poinformowała jednocześnie, że wnętrza są jej pasją, dlatego doskonale bawiła się, projektując kolekcję pościeli. Kolekcja stworzona przez Ritę jest już dostępna w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii. Znajdziemy ją na stronie ritaorahome.com i będzie dostępna do 10 lutego, dlatego warto się pośpieszyć!

Co znajdziemy w kolekcji Rity?

Jak wiadomo na ten moment, Rita wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję pościeli oraz akcesoriów do wnętrz. Będzie składać się z sześciu wzorów pościeli w kilku rozmiarach, poszewek na poduszki. Do kompletu można także dokupić stylowe narzuty. To wszystko, co jest potrzebne, aby stworzyć wymarzoną sypialnię. Kolekcja będzie sprzedawana w sklepach w Wielkiej Brytanii. Znajdziemy ją m.in. w Amara, Shop Direct, NEXT, House of Fraser, Seymour's, Fishpools and Leekes oraz w Myer w Australii.

Zestawy pościeli będą sprzedawane w cenie od 65 do 134 funtów, z kolei akcesoria od 34 do 120 funtów. Już teraz można jednak nabyć wybrane produkty na stronie ritaorahome.com.

./uploads/jeilliebean/0a99216a64f6de6aad0b0576c486dae6.png
./uploads/jeilliebean/c4f668195f4d0786105fd87e44199ec3.png
4 lubi to
0
18
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda