Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Najsłodszy kociak na Instagramie! Nie będziecie mogli oderwać od niego oczu
18.01.2020

Najsłodszy kociak na Instagramie! Nie będziecie mogli oderwać od niego oczu

Poznajcie Gringo. To kot, który wyróżnia się charakterystycznym umaszczeniem. Jego pyszczek jest naturalnie ozdobiony wąsami. I wcale nie chodzi tu o kocie wibrysy.

Mruczek jest tak przeuroczy, że aż trudno oderwać od niego wzrok. Ten młody kot brytyjski krótkowłosy robi ogromną furorę na Instagramie. Na jego koncie – @gringomoustachecat – każdego dnia przybywa coraz więcej obserwujących. Wszyscy pragną śledzić beztroskie życie słodkiego futrzaka. Na profilu Gringo zdjęcia są umieszczane co kilka dni, a jakby ich było mało, można dodatkowo zasubskrybować oficjalny kanał kociaka na YouTubie.

View this post on Instagram

Monday don't care! 😼

A post shared by O’gringo Official (@gringomoustachecat) on

Niektórzy fani Brytyjczyka twierdzą, że wygląda on jak detektyw z epoki wiktoriańskiej. Coś w tym jest, prawda? Mały elegancik, dżentelmen. ;)

Gringo wiedzie spokojne życie we Francji u boku właścicieli – Sabrine i Romaina – oraz kociego brata – Milko (Milko posiada swój własny profil na Instagramie – @milko_the_cat). Obecnie wiktoriańskiego detektywa-mruczka obserwuje niemal 55 tys. osób. To bardz dobry wynik, szczególnie jeśli chodzi o kocie konta.

Właściciele opowiadają, że Gringo jest radosnym, energicznym i psotliwym zwierzakiem. Ten słodziak z wąsami bardzo często bawi się ze swoim bratem – Milko. Bali się przed adopcją Gringo, że koty się ze sobą nie dogadają. Na szczęście ich wątpliwości szybko zostały rozwiane. Dwa mruczki stały się nierozłącznymi przyjaciółmi skłonnymi do częstych wspólnych zabaw w zaledwie kilka dni od poznania się.

./uploads/Dżo_FlamingBlog/db362f385d4f9db266c249f8a9eb10fd.jpg

Choć Gringo to dość psotliwy futrzak, właściciele – Sabrine i Romain – kochają go całym sercem, jego charyzmatyczną osobowość. Wiedzieli już, że musi on dołączyć do ich małej rodzinki w momencie, gdy ujrzeli go na stronie popularnej kociej hodowli. I stało się. Gringo codziennie daje swoim właścicielom ogromną dawkę śmiechu, szczególnie wtedy, gdy próbuje stawać na dwóch łapkach bądź skacze między krzewami w ogrodzie. Zresztą na pewno sami dobrze wiecie, jak dużą radość i odprężenie daje oglądanie kocich wybryków (np. na filmikach). Gringo uwielbia też gryźć kuchenną gąbkę, więc Sabrine i Romain muszą ją chować przed mruczkiem.

./uploads/Dżo_FlamingBlog/d688734ad1c5fed49a797bc606ed111a.jpg

Kot z wąsami został adoptowany kiedy miał zaledwie 3 miesiące. Od tego pomiędzy nim, właścicielami i Milko jest silna więź. Wszyscy są niemal nierozłączni.

Przyznacie, że Gringo to nietypowo wyglądający kot. Elegancki, uroczy i charyzmatyczny. A teraz czas na Was! Pokażcie w komentarzu swoje mruczki!

Wszystkie zdjęcia należą do właścicieli kota Gringo.

8 lubi to
1
808
1 komentarzy

Meadowfeelings
0

🤩

odpowiedz

Meadowfeelings
0

🤩

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda