DDOB Shop
DDOB Shop
To już pewne! Powstanie 5. Sezon „Riverdale” – kiedy premiera kolejnej części serialu?
09.01.2020

To już pewne! Powstanie 5. Sezon „Riverdale” – kiedy premiera kolejnej części serialu?

„Riverdale” to produkcja, która skupia przed ekranami miliony serialomaniaków. Dostępna na platformie Netflix adaptacja komiksu Archie Comics doczeka się już niedługo 5. Sezonu. Co o nim wiemy?

Przed nami finał obecnego – 4. – sezonu „Riverdale”. Czy dowiemy się prawdy o Jugheadzie? Czy rzeczywiście jego przyjaciele dokonają tak okrutnej zbrodni? Czy Veronica w końcu pokona swojego ojca, by żyć w pełnej satysfakcji? Kolejne odcinki czwartej serii pojawią się na Netflixie już 23 stycznia. Wtedy też wszelkie tajemnice zostaną rozwiane – zaspokoimy naszą ciekawość. Podejrzewamy, że zakończenie 4. sezonu „Riverdale” będzie zaskakujące. I na pewno zostawi otwartą furtkę, jakiś wątek, który zostanie pociągnięty do kolejnej części. A jeśli o niej mowa, to kiedy nastąpi?

./uploads/Dżo_FlamingBlog/6bf64a06d22b4968a21d8fbc65c35ec0.jpg

Fot. Newsweek.com

5. sezon serialu zapowiadany jest raczej na 2021 rok. Nie znamy szczegółowej daty, nic nie jest jeszcze potwierdzone. Nie wiadomo też, kiedy ekipa rozpocznie prace nad nową częścią „Riverdale”. Podejrzewamy, że 5. sezon pojawi się na platformie Netflix w okolicach początku 2021 roku.

Mamy za to inną ciekawą wiadomość. Powstanie spin-off „Riverdale” – „Katy Keene”. Akcja tego serialu będzie odbywać się kilka lat po znanych już nam wydarzeniach w miasteczku Riverdale. Nowa produkcja ma pojawić się na ekranach już 6 lutego. Czy „Katy Keene” zdobędzie podobną popularność na Netflixie, jak „Riverdale”? Przekonamy się już niedługo!

./uploads/Dżo_FlamingBlog/9fd284199f5673cd417f80fa2e2d569a.png

Fot. newsfashionblog.com

3 lubi to
0
4437
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda