Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Co oferują gwiazdy na WOŚP? Najciekawsze licytacje
06.01.2020

Co oferują gwiazdy na WOŚP? Najciekawsze licytacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ogromne przedsięwzięcie i wiele znanych osób dokłada do niego swoją cegiełkę. Niektórzy oferują na licytację cenne przedmioty, inni zapraszają na spotkanie. Z roku na rok przybywa kreatywnych pomysłów na wspólne spędzenie czasu z gwiazdami. Co tym razem proponują?

Sukienka od Roksany Węgiel

Roxie wystawiła na licytację sukienkę, w której występował na festiwalu w Opolu. Zwycięzca licytacji będzie mógł spotkać się z piosenkarką i osobiście odebrać przedmiot aukcji.

Nagranie autorskiego singla od Honoraty Skarbek

Piosenkarka razem z producentem swojej ostatniej płyty proponują zwycięzcy nagranie autorskiego singla, który zostanie później wydany przez wytwórnię My Music. 

Kolacja z Magdą Gessler i Tadeuszem Müllerem

Magda Gessler wraz z synem Tadeuszem Müllerem zapraszają na wspólną kolację, którą osobiście przygotują dla zwycięzcy licytacji.

Suknia marzeń od Sandy Kubickiej

Modelka zachęca do wzięcia udziału w licytacji, w której wygrać można wspólną wizytę w SugarFree Atelier i możliwość zaprojektowania swojej sukni marzeń.

Kolacja z Julią Wieniawą

Julia Wieniawa wystawiła na licytację kolację w swoim towarzystwie. Aktorka zaprasza zwycięzce do restauracji. 

Dzień wspinaczkowy z Adamem Bieleckim

Himalaista znany m. in. z akcji ratunkowej na Nanga Parbat umożliwia wspólną wspinaczkę w dolnośląskich Sokolikach i Rudawach Janowickich (jeśli ktoś dopiero stawia pierwsze kroki w tym sporcie, to ma szansę uczyć się od mistrza). Bielecki proponuje także oprowadzenie po swoich ulubionych rejonach wspinaczkowych w Polsce.

Zaproszenie do teatru od Marty Wierzbickiej

Aktorka zaprasza do warszawskiego Teatru Komedia na spektakl „Powiedźmy miłość”, w którym gra. Po występie możliwe będzie spotkanie z całą obsadą i obejrzenie kulisów przedstawienia.

Dzień z Kasią Szklarczyk

Zwyciężczyni Top Model umożliwi wejście na backstage profesjonalnej sesji zdjęciowej a następnie zaprosi na wspólną kolację.

Rękawice z autografem Joanny Jędrzejczyk

./uploads/KatarzynAp/1c312eae7e0125d645971a1ea43dc4ff.png

 Spotkanie z youtuberkami O Matko i Córko

Youtuberki Kasia i Paulina proponują spotkanie i udział w ich filmie.

Udział w audycji KAYAH w MELORADIO

./uploads/KatarzynAp/07533c12e8776def34ffbd19e43ac3a1.png

Marynarka z pilotów do tv od Basi Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej - Szatan wystawiła na licytację marynarkę, jaką miała na sobie podczas sesji zdjęciowej i pokazu „Moda na recykling” Europejskiej Platformy Recyklingu. Co ciekawe, ubranie zostało wykonane z pilotów.

Dzień z Pysią, czyli Martyną Zbirańską

Martyna Zbirańska, znana jako „Pysia” zaprasza na spotkanie, nagranie wspólnego TikToka oraz InstaStories.

Sesja zdjęciowa w Fashion Magazine od Maffashion

Julia Kuczyńska (Maffashion) i fotograf Dawid Klepadło zapraszają na plan sesji okładkowej z gwiazdą. Będzie można zobaczyć od kuchni jak wygląda produkcja profesjonalnej sesji. Osoba, która wylicytuje aukcje znajdzie się też w magazynie i zostanie jej poświęcona cała strona! Ekipa specjalistów zajmie się przygotowaniem zwycięzcy do sesji. 

Suknia ślubna Wiesławy Zborowskiej-Wrony

Wieśka, na akucję przyszykowała specjalnie dla niej uszytą kreację. W ramach odbioru osobistego Wieśka dorzuca do aukcji wspólny spacerek! Jej pani - Zofia Zborowska-Wrona postanowiła z kolei zlicytować swoją własną suknię ślubną. 

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda