JULIA WIENIAWA W TAŃCU Z GWIAZDAMI! KTO JESZCZE WYSTĄPI?
10.12.2019

JULIA WIENIAWA W TAŃCU Z GWIAZDAMI! KTO JESZCZE WYSTĄPI?

Coraz częściej mówi się o tym, że Julia Wieniawa wystąpi w kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Aktorka za jeden odcinek mogłaby zgarnąć naprawdę sporą sumę. Kto jeszcze ma szansę pojawić się na parkiecie?
Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami

W ubiegłym miesiącu zakończyła się 10. edycja Tańca z Gwiazdami. Kryształowa Kula oraz czek na 100 tysięcy złotych trafiły w ręce Damiana Kordasa. Show cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego nic dziwnego, że przyciąga kolejne wielkie nazwiska. 

Według nieoficjalnych informacji, w 11. edycji show ma wystąpić Julia Wieniawa. To jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. I choć kariera Julii pędzi jak burza, więc na brak pracy nie może narzekać, coraz głośniej mówi się o tym, że zobaczymy ją na parkiecie w przyszłym roku. Menadżerka gwiazdy, czyli mama Julii, powiedziała: "Pozostawiamy to z Julią bez komentarza. Tym samym odsyłam wszystkich do stacji programu, czyli Polsatu".
./uploads/jeilliebean/885543a1b457ce8a3b62ceab03c42d5a.jpg
Utalentowana aktorka

Julia Wieniawa ma wiele talentów. Już w ubiegłym roku na swoim Instagramie zaprezentowała wideo, na którym tańczy salsę. Gdyby wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami", miałaby szansę zajść naprawdę daleko. Mówi się, że za jeden odcinek otrzymałaby 30 tysięcy złotych, więc gra jest warta świeczki.
Kto wystąpi w 11. edycji Tańca z Gwiazdami?

Należy jednak podkreślić, że na ten moment jedynym oficjalnie potwierdzonym nazwiskiem 11. edycji programu Dancing with the Stars jest Anna Karwan. Nieoficjalnie mówi się także o Tomaszu Oświecińskim i Blance Lipińskiej. Do jury ma powrócić Ola Jordan. 

Myślicie, że Julia Wieniawa zgodzi się wystąpić w programie?
4 lubi to
2
1233

Zobacz także

2 komentarzy

Rosie_Gold
0

Czy mi się wydaje, czy mama Julii zareagowała fochem :D

odpowiedz
jeilliebean
0

Chyba nic nowego :D

Odpowiedz

Rosie_Gold
0

Czy mi się wydaje, czy mama Julii zareagowała fochem :D

odpowiedz
jeilliebean
0

Chyba nic nowego :D

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda