DDOB Shop
DDOB Shop
SPOSOBY/POMYSŁY NA RANDKĘ!
30.11.2019

SPOSOBY/POMYSŁY NA RANDKĘ!

Kobiety cenią sobie w mężczyznach pomysłowość. Na pewno znajdą się takie, które wolą stabilizację i za szczyt ekstrawagancji uznają zaproszenie do innej restauracji niż ta, którą odwiedzaliście dotychczas. Jeżeli Twoja kobieta (bądź kandydatka na nią) jest jednak bardziej wymagająca, a Ty już nie masz pomysłu czym ją zaskoczyć – zapoznaj się z naszymi propozycjami na oryginalną randkę.

Ścianka wspinaczkowa

Coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu, szczególnie ciekawa jako pomysł na nietypową randkę. Pozwala nie tylko wykazać się przed partnerką sprawnością fizyczną, ale świetnie buduje poczucie zaufania – wspinanie na tzw. wędkę wymaga oddania się w ręce partnera, który asekuruje osobę wspinającą się. Podczas wpisania liczy się gibkość i technika, czyli proces dochodzenia, a nie samo osiągnięcie szczytu. Mądrość tę można przełożyć na inne płaszczyzny związku.

ESCAPE ROOM

Popularna, szczególnie w dużych miastach, forma zabawy polegająca na zamknięciu uczestników w specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu. Celem jest rozwiązanie zagadek umożliwiających wydostanie się na zewnątrz w określonym czasie. Świetna zabawa intelektualna, zmuszająca do współpracy, jest dobrym sposobem na randkę zarówno dla par z dużym stażem, jak i dla początkujących – pozwala sprawdzić, czy bawią Was podobne aktywności oraz czy odpowiada Wam sposób rozumowania partnerki.


Piknik (o każdej porze roku)

Bardzo łatwa, a jednocześnie nad wyraz przyjemna forma spędzenia wspólnie czasu. Ciepła aura sprzyja wielogodzinnemu wspólnemu wylegiwaniu się na kocu, w otoczeniu przekąsek, napitków i innych umilaczy. Oryginalniejszym sposobem na piknik jest urządzenie go w innych warunkach atmosferycznych- wystarczy ciepło się ubrać i zadbać o odpowiednio wysoką temperaturę napojów.

Randka na Łyżwach  

Nieprzesadnie oryginalny ale bardzo dobry pomysł na randkę. Jego popularność wynika z tego, że jest świetnym sposobem na nawiązanie bliższego fizycznego kontaktu z partnerką, szczególnie jeżeli jedno z Was nie umie (albo udaje, że nie umie) jeździć na łyżwach. Idealny pretekst do pierwszego złapania się za rękę, albo wpadnięcia sobie w ramiona.

Kurs gotowania 

Doskonała okazja do wspólnej kulinarnej zabawy ale też i nauczenia się nowych sposobów przyrządzania potraw, czy poznania nowych smaków. Szczególnie dobra propozycja na randkę dla osób nieśmiałych, które dopiero zaczynają się poznawać i bezpieczniej czują się w większym gronie.

Gra miejska

Propozycja dla osób, które lubią się wspólnie bawić, szczególnie tych mającym sentyment do gry „w podchody”. W większych miastach gry miejskie organizowane są grupowo lub przybierają formę gier planszowych – gdzie „planszą” jest miasto. W mniejszych miejscowościach tego typu grę można opracować sobie samemu. Polecamy parom, które kilka pierwszych randek mają już za sobą.

Do lasu we dwoje

 Propozycja dla tych, którzy cenią sobie naturę, ale też dla par, które chcą spędzić czas na rozmowie w ciszy i przyjemnych okolicznościach. Do lasu warto wybrać się z osobą, z którą mamy o czym rozmawiać. Daleka wycieczka do lasu i pobyt w nim w krępującej ciszy może okazać się dużą klapą.Wyjście na KręgleFajna propozycja dla lubiących ruch i rywalizację. Jeżeli partnerka jest znacząco słabsza warto czasem, po dżentelmeńsku, dać jej wygrać.

Bar Speakeasy

Nic nie przyciąga tak bardzo jak tajemnica. Bar Speakeasy to miejsce o którym wiedzą tylko nieliczni, a jeszcze mniejsza grupa ma szanse się w nim pojawić. Są to lokale ukryte gdzieś w mieście, przeznaczone tylko dla wybranych posiadających określone cechy (selekcja), bądź specjalne hasło. Zaproszenie do tego typu baru z pewnością zrobi na partnerce wrażenie. Jest jeden warunek – musisz najpierw dostać się do grona barowiczów!
 

Wspólna wizyta w Zoo

Zwierzęta na wielu ludzi działają rozczulająco, a rozczulenie jest bardzo wskazane w trakcie randek. Zoo jest też zwyczajnie miłym miejscem na spacer i oderwanie się od zgiełku miasta. Zwierzęta w zoo często mają imiona – wybierzcie sobie jedno i odwiedzajcie je częściej.

Rowery (Randka aktywna)

Przyjemny sposób spędzanenia wspólnego czasu, zarówno w mieści, jak i poza nim. Szybka jazda bez trzymanki, albo spacerowo tempo – wszystko zależy od Waszych upodobań.

Skok ze spadochronem

Szukasz pomysłu jak zaskoczyć dziewczynę? Oto ekstremalna forma randki, dla wyjątkowo odważnych. Wymaga wcześniejszej rezerwacji i jest droższa niż kolacja w restauracji, ale z pewnością przyniesie moc niezapomnianych wrażeń. Ciekawa opcja na randkę rocznicową.WernisażWernisaż to nie tylko możliwość kontemplacji i wymiany poglądów o oglądanej sztuce. To samo w sobie eleganckie wydarzenia, na którym można się zaprezentować w swojej eleganckiej wersji. Kobiety lubią tego typu styl u mężczyzn. Czasem warto się poświęcić dla wyższych celów.Nauka jazdy na desce

Letnia wersja wyjścia na łyżwy – podobnie dużo okazji do dotykania i zaimponowania swoimi umiejętnościami. Jeżeli żadne z Was nie ma doświadczenia w tego typu sporcie – koniecznie zaopatrzcie się w ochraniacze na kolana i łokcie!


Outdoor – koncert, kino

Coraz więcej aktywności kulturalnych przenosi się z sal na zewnątrz- kina plenerowe, festiwale pod gołym niebem, wystawy outdoorowe. Jest wiele opcji wspólnego rozerwania się poza czterema ścianami. Wrażenia na pewno będą bogatsze.
 

Dark restaurant

Opcja dla tych, którzy jednak lubią posilić się w restauracji. Dark restaurant gwarantuje nowe doznania – smakowanie, dotyk, rozmowa – wszystko w kompletnych ciemnościach. Zupełnie nowe spojrzenie na partnerkę – bez widzenia jej.


Bilard we dwoje

Fajna forma wspólnego spędzenia czasu, zarówno gdy reprezentujecie ze swoją partnerką podobny poziom gry, jak i wtedy gdy jedno uczy drugie. Uczenie wymaga obejmowania partnera celem nauki prawidłowego trzymania kija bilardowego – jest to dobry pretekst do zbliżenia szczególnie dla nieśmiałych. Zadbaj tylko, abyście podczas takiej randki przypadkowo nie trafili na Twoich kumpli.
 

Wspólne gotowanie

Gotowanie to czynność wyjątkowa, bo pobudza bardzo wiele zmysłów – od wzroku, po zapach, dotyk i smak. Można podejść do tematu poważnie i próbować zdobywać serce wybranki przez żołądek. Można też potraktować tę formę randkowania jako dobrą zabawę i skupić się jedynie na pobudzaniu zmysłów.

Punkt widokowy (na miasto, budynek, góra, dach)

Randka w tego typu okolicznościach zwykle zapada na długo w pamięci. Zapierające dech widoki dodają podniosłości chwili. Szczególnie dobrym momentem na tego typu randkowanie są zachody i wschody (opcja dla skowronków albo wytrwałych imprezowiczów) słońca. Warto czasami zmienić perspektywę.

Autem w nieznanym kierunku i obiad w mieście w którym się nigdy nie było.

Opcja dla par z otwartą głową, zainteresowanych otoczeniem, lubiących nowości i element niespodzianki. Tego typu spontaniczna wyprawa może skończyć się obiadem w miejscowości nieopodal – bardziej szaleni mogą przebyć setki kilometrów w poszukiwaniu ciekawego miejsca. Liczy się pozytywne nastawienie i umiejętność życia chwilą.


Wieczór Karaoke

Większości kojarzy się pewnie z ostatnim punktem nocnego imprezowania, na który nie zdecydowaliby się nigdy na trzeźwo. Wyjście na wspólne śpiewanie może przybrać formę zaczepnego wyzwania. Chyba że któraś osoba z pary wyjątkowo ładnie śpiewa – wówczas warto podziwiać umiejętności partnera. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na relacje.

„Blind booking”

Ciekawa opcja szczególnie dla par, które borykają się z nudą i mają poczucie, że robili ze sobą już wszystko. „Blind booking” to propozycja niektórych linii lotniczych polegająca na tym, że planuje się wycieczkę samolotem nie znając miejsca docelowego do momentu przybycia na lotnisko. Wymaga pewnej odwagi i zamiłowania do nieznanego. Bezpieczniej wybrać się na tego typu randkę ze sprawdzoną partnerką. Dwie nieznane za jednym razem – to może być zbyt dużo…

Nietypowa sesja zdjęciowa

Podwójnie fajna opcja na randkę. Po pierwsze można się świetnie bawić podczas wymyślania charakteru sesji, stylizacji, pozowania itd. Po drugie – zostaje fajna pamiątka. Nie trzeba zamawiać sesji u profesjonalnego fotografa – ciekawą sesje można wykonać telefonem komórkowym.

9 lubi to
0
67
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda