DDOB Shop
DDOB Shop
32 TYSIĄCE FUNTÓW ROCZNIE ZA OPIEKĘ NAD PSAMI! PRACA MARZEŃ?
30.11.2019

32 TYSIĄCE FUNTÓW ROCZNIE ZA OPIEKĘ NAD PSAMI! PRACA MARZEŃ?

Silver Swan Recruitment to firma w Londynie, którą bardzo szybko zainteresowały się media. Dlaczego? Okazuje się, że poszukuje osoby na stanowisko opiekuna dwóch golden retrieverów: Oscara i Milo. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że potencjalny pracownik musi być gotowy na zamieszkanie w sześciopiętrowym domu w Kensington, a roczne zarobki to 32 tysiące funtów rocznie!

Praca marzeń dla miłośników zwierząt

Większość obowiązków potencjalnego pracownika ma się skupiać wokół Oscara i Milo. Należy nakarmić psy, w razie potrzeby zawieźć je do weterynarza, wyprowadzić na spacer i przytulać. Jednym z najważniejszych warunków zatrudnienia jest pasja do psów. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy ze zwierzętami. 

Opieka nad psami to jednak nie wszystko. Pracownik powinien się także zajmować się domem: prać, prasować, robić zakupy, przygotowywać proste posiłki, podlewać kwiaty, zarządzać nieruchomością, umawiać spotkania, współpracować z pozostałymi pracownikami. Cel jest prosty - zapewnienie najwyższego standardu obsługi. 

 

./uploads/jeilliebean/d9d8a244eaa12b617649b221f4a404e6.jpg

Wysokie wynagrodzenie za opiekę nad psami

Mogłoby się wydawać, że na potencjalnego pracownika czeka sporo obowiązków. Trzeba jednak dodać, że praca obejmuje wyłącznie dni robocze, a roczna pensja to 30-32 tysięcy funtów! Na miesiąc pracownik otrzymuje ok. 2,6 tysiąca funtów, czyli 13,1 tysiąca złotych!

Firma Silver Swan Recruitment jest agencją, która zapewnia luksusową obsługę podczas imprez na jachtach, lotów prywatnymi samolotami, dłuższej nieobecności w domu. Proponuje także możliwość długoterminowego wynajmu personelu. Słynie z najwyższych standardów. Ze względu na duże zainteresowanie, rekrutacja została już zakończonaWarto jednak śledzić kolejne ofery SSR!
 

./uploads/jeilliebean/0b6bd1851d66cebfd35642564079bd66.jpg

Prace marzeń są coraz bardziej popularne. Samo zajęcie jest bardzo atrakcyjne, np. obejrzenie 20 prac Marvela, posada rzecznika pubu, który musi pić piwo i brać udział w grach lokalnych. W zeszłym roku poszukiwana była osoba do opieki nad 55 kotami! W zamian otrzymywała mieszkanie w domu na wyspie Siros z widokiem na Morze Egejskie. Również w Polsce pojawiają się ciekawe oferty. Jedno z wydawnictw poszukiwało testera kryminałów, który zechciałby na jakiś czas przenieść się w góry. 

A jaka jest Wasza wymarzona praca?
 

11 lubi to
3
826
3 komentarzy

aszkiladz
2

aż sobie wyszukam tę agnecję w necie :D 

odpowiedz
jeilliebean
1

haha, też tak zrobiłam :D

Odpowiedz

stomatostudent

stomatostudent

aszkiladz
2

aż sobie wyszukam tę agnecję w necie :D 

odpowiedz
jeilliebean
1

haha, też tak zrobiłam :D

Odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda