Tego nie wiedzieliście o Oldze Kleczkowskiej!
24.11.2019

Tego nie wiedzieliście o Oldze Kleczkowskiej!

Finał ,,Top Model" już jutro, a co za tym idzie, emocje sięgają zenitu. Jedną z faworytek jest 18-letnia Olga Kleczkowska, która błyskawicznie zdobyła serca widzów. Specjalnie dla Was przygotowałam kilka faktów o początkującej modelce.

1. Olga urodziła się w Bełchatowie, gdzie mieszkała do 14- tego roku życia ale to Radom darzy sentymentem.  To właśnie w tym mieście uczęszcza do liceum plastycznego, a jej rodzice prowadzą restaurację ,,Szczypiorek". 

2. Do programu zgłosiła się przypadkiem. Tak naprawdę to jej koleżanka Wiktoria, miała pomysł, aby wybrać się na casting, postanowiły jednak, że pojadą tam razem. Olga chciała jedynie sprawdzić swoje możliwości i  kompletnie nie liczyła, że dostanie się do domu ,,Top Model".

3. Olga niezwykle podziwia Anję Rubik. Szczególnie imponuje jej, że modelka nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów oraz że troszczy się o środowisko. 

4. Olga instagrama prowadzi od około 2015 roku, ostatnie fotografie na jej profilu możemy znaleźć jednak z 2018 roku. Przyznała, że część zdjęć zaarchiwizowała przed premierą pierwszego odcinka, gdyż wiedziała,że ludzie będą wchodzić na jej profil i postanowiła zostawić jedynie najlepsze posty. 

5. Uczestniczka ,,Top Model" prowadzi również profil, na którym publikuje swoje prace- rysunki oraz obrazy. Zanim dostała się do programu jej marzeniem były studia na krakowskiej lub warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

6. Olga przyznała, że gdyby miała drugą szansę na przejście ruchomego wybiegu, podczas którego kilkukrotnie upadła, zdjęłaby szpilki. Po tym wypadku czuła się upokorzona i nie spodziewała się, że w telewizji zostanie wyemitowane jak płacze w łóżku. 

7. Dużą inspiracją dla Olgi jest muzyk Joji. Choć zdaje sobie sprawę, z kontrowersji jakie budzi artysta, uważa że idealnie wpasowuje się on w jej poczucie humoru. Najbardziej ceni jego odwagę oraz przekaz emocjonalny jaki niosą jego utowy. 

8. Sukienka w której Olga zaprezentowała się na premierze ,,Czarownicy 2", była szyta dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka miała wcześniej ją na sobie.

11 lubi to
0
3562
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda