To pewne – będzie spin-off Gry o Tron. Stacja HBO potwierdziła serial House of the Dragon
04.11.2019

To pewne – będzie spin-off Gry o Tron. Stacja HBO potwierdziła serial House of the Dragon

Gra o Tron to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Skupiał przed ekranami miliony osób. Kilka miesięcy temu odbył się długo wyczekiwany finał ostatniego sezonu. Wraz z nim pojawiły się smutek, rozczarowanie i chęć większej dawki fantastycznego świata. Od pewnego czasu zapowiadano prequel – odrzucono go. Pojawiła się jednak dobra wiadomość! Stacja HBO wyprodukuje spin-off Gry o Tron – House of the Dragon. O czym będzie?

House of the Dragon – nowe spojrzenie na losy wielkiej dynastii z Westeros 

To serial, który będzie przedstawiał historię Targaryenów – rodu, z którego pochodziła między innymi Daenerys. Produkcja ma być oparta na książce George’a R.R. Martina Ogień i krew. Akcja toczy się 300 lat przed dziejami znanymi nam z Gry o Tron. Książka to swoista kronika losów dynastii Targaryenów opisujące ją od momentu powstania rodu do śmierci Viserysa I.

./uploads/Dżo_FlamingBlog/64a25fe44d4519d7ee3113f487d629a7.jpg

Fot. Facebook/ Fanpage Game of Thrones

Za scenariusz będzie odpowiedzialny sam autor książki – George R.R. Martin – oraz Ryan Condal, który dodatkowo wyreżyseruje pilotażowy odcinek nowej serii. 

Czy House of the Dragon zdobędzie podobną popularność, co produkcja Gra o Tron? Przekonamy się o tym w przyszłości – oby niedługo!

Poniżej ściągawka z rodu Targaryenów. Rysunek pochodzi ze strony Vox.com i został stworzony przez Maryon B.  Credit: źródło.

./uploads/Dżo_FlamingBlog/4ad833f59f680e92e698fbe0bfda1a2f.jpg
5 lubi to
0
379
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda