Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Typy facetów, które pociągają każdą dziewczynę
04.11.2019

Typy facetów, które pociągają każdą dziewczynę

autor
Każda z nas chciałaby mieć idealnego chłopaka: przystojnego, inteligentnego, bogatego i z super poczuciem humoru. Niestety ideały nie istnieją, a wymienione przeze mnie cechy często nie idą w parze. Takie jest życie i nie można mieć wszystkiego. Jednak jest kilka cech u facetów, które kręcą większość dziewczyn, a gdyby istnieli tacy, którzy posiadaliby pełny ich zestaw, to świat byłby rajem ;).
./uploads/zuzamt/01f0e10bcc2035cb38a2ce3d25e3da02.jpg

Fot: weheartit.com

Przystojniak

 Która z nas nie chciałaby mieć chłopaka, który mógłby się znaleźć na okładkach największych, światowych czasopism o modzie? Takiego, którego pozazdrościłyby nam wszystkie koleżanki? Znaleźć przystojniaka wcale nie jest tak ciężko, jak mogłoby się nam wydawać. Po ulicach chodzi wielu naprawdę przystojnych facetów, ale czy mają oni do zaoferowania coś więcej niż ładna twarz? Ci naprawdę męscy i przystojni niekiedy są zarozumiali i traktują innych z góry. Przy tym bawią się uczuciami dziewczyn, które momentalnie tracą dla nich głowę. Szkoda…

---

 

./uploads/zuzamt/1142299a43ad28268077537c83bffdc6.jpg

Fot: weheartit.com

Inteligentny

 Chyba każda z dziewczyn zgodzi się ze mną, że inteligencja jest pociągająca. Mądry, oczytany chłopak wcale nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie. Jego zasób słownictwa i ogromna wiedza będzie robić wrażenie nie tylko na tobie, ale też na innych. Nie będziesz musiała się za niego wstydzić, zabierając go do swoich znajomych. Twoi rodzice też momentalnie go polubią. Jeśli uważasz, że wszyscy mężczyźni w typie „inteligenta” są mało przystojni, to jesteś w błędzie. Te czasy, gdy wyglądali jak typowe kujony (chudzi, w okularach, niedbający o siebie) dawno minęły. Chociaż oczywiście nadal zdarzają się wyjątki.

---

 

./uploads/zuzamt/cc93efced41619afcdd27a0c73cb717c.jpg

Fot: weheartit.com

Zabawny

 Typ zabawnego faceta często pociąga kobiety, które również mają spore poczucie humoru. Oczywiście nie chodzi tutaj o niedojrzałych chłopców, którzy nigdy nie zachowują powagi. Mam na myśli osobę, która potrafi rozbawić wszystkich swoimi celnymi żartami. Jest duszą towarzystwa, a w jej obecności nie da się nudzić. Nic dziwnego, że tacy mężczyźni często są wybierani przez kobiety na stałych partnerów. Życie z nimi jest po prostu przyjemniejsze.

---

  

./uploads/zuzamt/a4f5c6884fdb97a467522bd5d4e73afe.jpg

Fot: weheartit.com

Z dystansem do siebie

 Podobny typ do „zabawnego”. Nie tylko potrafi z siebie żartować, ale też nie obraża się, gdy zwracamy mu uwagę, tylko z pokorą jej słucha i bierze po uwagę naszą opinię. Niestety tej cechy nie widać na pierwszy rzut oka. Aby dowiedzieć się, że mężczyzna ma spory dystans do siebie, musimy go lepiej poznać. Co możemy dostrzec jako pierwsze? Często ten typ faceta jest pewny siebie i nie ma zbyt wielu kompleksów.

---

 

./uploads/zuzamt/f85f9ba2420456e04f4cc76246b0d2b9.jpg

Fot: weheartit.com

Osiągający sukcesy

 Mężczyźni, którzy doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć w życiu często są bardzo pociągający dla kobiet. Nic w tym dziwnego. Podobają nam się ambitni i zorientowani na cel faceci. Przy nich czujemy się bezpieczne i mamy poczucie, że nasza przyszłość będzie stabilna. Wielu ambitnych mężczyzn w przyszłości zajmuje wysokie stanowiska w pracy, a część z nich nawet ląduje na łamach poważnych (np. biznesowych) magazynów. Jeśli również jesteś zorientowana na osiąganie sukcesów zawodowych, taki typ faceta będzie dla Ciebie wprost idealny.

---

 

./uploads/zuzamt/55de5cd65b83f0720345a86f8fc11861.png

Fot: weheartit.com

Bogaty

 Związek, w którym nie musicie martwić się o finanse potrafi być zdecydowanie łatwiejszy, dlatego wielu kobietom imponują bogaci mężczyźni. Niezależnie czy ma bogatych rodziców, od których dostaje pieniądze, czy sam na nie ciężko pracuje, dla wielu dziewczyn z pewnością będzie „dobrą partią”. Wyobrażasz sobie związek, w którym możecie sobie pozwolić na wszelkie zachcianki, a w dodatku to on zawsze płaci? Kolacja w eleganckiej restauracji? Weekendowy wypad do SPA? Ciągle nowe atrakcje na randkach (typu gokarty lub kręgle)? Do tego niesamowite prezenty na urodziny, Walentynki lub Święta. To wszystko brzmi bardzo kusząco, ale może być też przyczyną nieporozumień. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze, a dobieranie sobie partnera na podstawie grubości portfela nie jest zbyt uczciwe. Nawet, jeżeli Twój chłopak ma nieco lepsze warunki finansowe od Ciebie, pamiętaj, aby też od czasu do czasu gdzieś go zaprosić. Czasy, w których to mężczyzna zawsze płaci, już minęły.

---

 

./uploads/zuzamt/e9783227f26fe2b0935ccc488d0b847f.jpg

Fot: weheartit.com

Niegrzeczny chłopiec

 Oj niestety niegrzeczni chłopcy są dla kobiet baaardzo pociągający… Dlaczego niestety? Bo to przez nich najczęściej mamy złamane serca. Wiążąc się z tym typem faceta, często mamy nadzieję, że uda nam się go zmienić i to dla nas totalnie straci głowę. Najczęściej tak się nie dzieje, a my wypłakujemy morze łez w rękaw przyjaciółki. W niegrzecznych chłopcach pociągające jest też to, że nie wiemy do końca czego się po nich spodziewać, a to nas bardzo nakręca. Emocjonalny rollercoaster potrafi być podobnie uzależniający do sportów ekstremalnych, ale czy jest zdrowy? Nie sądzę.

---

 

14 lubi to
2
9651
2 komentarzy

wiktoria-sobanska
2

cielawy artykuł
 

odpowiedz

fashionmooonster69
1

Super !! 🔥

odpowiedz

wiktoria-sobanska
2

cielawy artykuł
 

odpowiedz

fashionmooonster69
1

Super !! 🔥

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda