Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Hejt
19.10.2019

Hejt

Siemano! Dziś chciałam wam napisać o hejcie. Jak już wiemy, hejt w XXI w. to norma i wydaje mi się, że bynajmniej większość z was się z nim spotkała. To boli, nieprawdaż? W tym wpisie chciałabym podzielić się z wami moją historią o hejcie.

Zaczęło się to 4 lata temu. W tym czasie moja klasa zaczęła wymyślać plotki o mnie i mojej rodzinie. Pewnie zapytacie się: "Dlaczego niby?", a to dlatego: Mój tata prowadził sklep spożywczo-przemysłowy. Nie chwaląc się, nigdy pieniędzy nam nie brakowało, jednak nigdy się tym nie chwaliłam, nie ubierałam się w markowe ubrania, nie miałam najlepszych telefonów itp. Oni zawsze wykorzystywali to, że byłam dla nich miła i nie umiałam się postawić. Zawsze dostawałam pytania o treści: "Ej, Nina skoro możesz brać rzeczy za darmo to przynieś mi jutro..." Nie koniecznie wszystko miałam za darmo. Moi rodzice pracowali na to, żeby to kupić, a ja jak chciałam coś drozszego odpracowywałam to na kasie. Wydaje się to dziwne, no nie? Jednak ja to uwielbiałam i bardzo bym chciała żeby to wróciło. Ale wracając do tematu. W zazdrości oni zawsze mnie obgadywali i wyzywali od najgorszych. Wiele przepłakanych nocy, smutne dni. Nawet pewnego dnia doszło do tego, że kiedy wracałam do domu, podjechała do mnie laska z klasy wyżej i przez całą drogę do domu wyzywała mnie od: "niemów (niemowa)" "idiotkek" itp. To wszystko skończyło się ok. półtora roku później, ale co dalej? Dalej było tak, że moja klasa przestała mi dokuczać i tak przez kolejne lata było spokojnie. Teraz powoli to wraca. Wszyscy mają Instagrama, Snapchata, Facebooka i widzą co dzieje się na moich Social mediach. Nawet ostatnio podszedł do mnie chłopak z klasy i zaczął śmiać się że mnie, że mam autograf Psycho Couple. Smutne, no nie? No ale cóż...trzeba żyć dalej i nie przejmować się innymi!

Podzieliłam się z wami moją historią po to, abyście zobaczyli że nie jesteście sami w takiej sytuacji! Jest naprawdę dużo osób hejtowanych za byle co. A to się ubrałaś jak dzi**a, jesteś nikim, jesteś żałosna/y, ale zj*b. Nie przejmuj się takimi ludźmi! Oni robią to dlatego, że zazdrosza ci tego co masz i ich życie jest zbyt nudne żeby je naprawić i się nim zająć!

Love, Ninka 🐖🌻
./uploads/normalmalfoy/5710d42063dd3a95726f602f156cb659.jpg

Wiem że to jest o miłośći, ale kojarzy mi się troszkę z hejtem 😅

8 lubi to
1
49
1 komentarzy

normalmalfoy
0

Przepraszam za wszelkie błędy 💘 dopiero dołączyłam do DDOB i staram się żeby moje wpisy wyglądały chociaż trochę ciekawie 😁 
Love, Ninka 🐖🌻

odpowiedz

normalmalfoy
0

Przepraszam za wszelkie błędy 💘 dopiero dołączyłam do DDOB i staram się żeby moje wpisy wyglądały chociaż trochę ciekawie 😁 
Love, Ninka 🐖🌻

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda