Konopna maść chłodząca dla aktywnych – Stop zmęczonym mięśniom !
17.10.2019

Konopna maść chłodząca dla aktywnych – Stop zmęczonym mięśniom !

Stop zmęczonym mięśniom !

Często myślimy, że na bóle mięśniowo-stawowe cierpią tylko i wyłącznie osoby starsze. Nie jest to jednak regułą. Choroby zwyrodnieniowe, bardzo często dotykają również sportowców. Borykają się oni z bólem, często z stanem zapalnym.

Po specjalne maści dla aktywnych sięga co trzeci sportowiec w trakcie treningu. Gdy dochodzi do kontuzji, robi to już niemalże każdy.Kostki lodu przyłożone do obolałego miejsca to dosyć częsty widok po kontuzji. I nic dziwnego, bo zimno łagodzi ból.

Tym bardziej jeśli mówimy o bólu, który jest związany z różnego rodzaju urazami, na skutek których powstaje obrzęk i następuje podwyższenie ciepłoty ciała. Zimne okłady zazwyczaj stosuje się do momentu ustąpienia stanu zapalnego.

Później dobrze jest wspierać się maściami o właściwościach chłodzących. I w takiej sytuacji ulgę może przynieść maść kojącą firmy Pharmazis dla osób aktywnie uprawiających sport.

W składzie maści znajdziemy olej z nasion konopi siewnej, który zawiera egzogenne kwasy tłuszczowe, witaminy, substancje mineralne oraz kwas kannabidiolowy ( CBD ), który wykazuje działanie przeciwbólowe,przeciwzapalnie i bakteriobójcze.
 Maść konopna Pharmazis przeznaczona jest do masażu bolących miejsc. Łagodzi bóle stawów i ścięgien, uwalnia napięcie z mięśni oraz łagodzi stany zapalne i obrzęki.Łatwo się rozprowadza i dobrze wchłania .
Oprócz tego maść ta zawiera chłodzący i antyseptyczny mentol. Głównie dzięki temu ostatniemu składnikowi możliwe jest orzeźwiające uczucie chłodu, które utrzymuje się przez dłuższy czas, przynosząc ulgę w bólu.

W ofercie maści konopnych Pharmazis znajdziesz szeroki wybór naturalnych maści rozgrzewających, chłodzących

   SPRAWDŹ                                 https://konopiafarmacja.pl/32-pharmazis

1 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda