Losy gwiazd Top Model – co u nich słychać?
15.09.2019

Losy gwiazd Top Model – co u nich słychać?

autor
Nowy sezon programu Top Model możecie oglądać w każdy poniedziałek o 21:30 w TVN. Czy wiecie, że to już ósma edycja? Sprawdź, co słychać u największych gwiazd tego programu. Czy nadal pracują w modelingu? A może spełniają się w innych branżach? Czy odnaleźli miłość?

Karolina Pisarek

 Chociaż nie wygrała 5. edycji  programu, to ona robi w tej chwili największą karierę w modelingu spośród uczestników. Od razu po finale dołączyła do agencji modelek Avant Managment i zaczęła realizować kampanie reklamowe dla wielu marek na całym świecie. Często lata do Japonii i USA. Niedawno jako jedyna Polka została okrzyknięta jedną ze 100 najpiękniejszych twarzy na świecie. W pełni się zgadzam z tym wyborem. Oprócz spektakularnej kariery, Karolinie udało się znaleźć także miłość. Od ponad 2 lat jest szczęśliwie zakochana w przystojnym Brazylijczyku mieszkającym na Filipinach. Ich miłość kwitnie pomimo dzielących ich kilometrów.

---

 

Mateusz Maga

 Obok Mateusza Magi nie da się przejść obojętnie. Z pewnością był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników spośród wszystkich edycji programu, ale niewiele osób nadal śledzi jego postępy. A szkoda, bo Mateusz może się pochwalić wieloma sukcesami. Wziął udział w programie Agent: Gwiazdy, ale to nie jest najważniejsze. Aktualnie mieszka w Londynie i spełnia swoje marzenia w modelingu. Czy wiecie, że Mateusz został doceniony przez takie czasopisma, jak: Harper’s Bazaar czy Vogue (pojawił się w edycjach z Francji, Włoch i USA)? Ponadto zrealizował kampanie dla Topshop i wystąpił na okładce czasopisma brytyjskiej edycji GQ Styles!

---

 

Anna Markowska

 Po finale ostatniej edycji programu, wiele osób mówiło, że to ona powinna zwyciężyć. Tytuł Top Model jednak otrzymała Kasia Szklarczyk, ale Ani nie przeszkodziło to w dalszych działaniach w modelingu i spełnianiu swoich marzeń. Jej jednym z największych osiągnięć w ostatnich miesiącach jest udział w kampanii reklamowej kosmetyków Dior, w której występowała u boku Maffashion. Efekty tej współpracy są naprawdę powalające. Kilka miesięcy temat Ania przeszła skomplikowaną operację, o której sporo opowiadała na swoim Instagramie. Już czuje się dobrze i wraca ze zdwojoną siłą, aby podbić świat modelingu.

--

 

Jakob Kosel

 Brał udział w 5. edycji Top Model i wraz z Karoliną Pisarek i Radkiem Pestką dotarł do finał. Chociaż nie udało mu się wygrać, jego kariera szybko nabrała tempa. Aktualnie pracuje głównie na rynku polskim i jest uważany za jednego z najlepszych modeli. Stale współpracuje z marką Vistula, był także twarzą kampanii „L’aperitivo Italiano” Sabriny Pilewicz, realizowanej z Martini. Często można go spotkać na warszawskich salonach, a ostatnio na swoim Instagramie zdradził, że szykuje mu się „secret project” z Karoliną Pisarek. Jestem ciekawa czym nas zaskoczy.

---

 

Katarzyna Szklarczyk

 To ona wygrała ostatnią edycję Top Model, chociaż wiele osób zarzucało, że finał był ustawiony, a wygrana należała się Ani lub Hubertowi. Nie zgadzam się z tym. Podczas programu Kasia pokazała, że jest niesamowicie zdeterminowana i ciężko pracowała na swój sukces. Teraz też nie zwalnia tempa! Jej największym sukcesem jest współpraca z marką Guess. Kasia idealnie do niej  pasuje! Ponadto… udało jej się znaleźć miłość. Podobne doświadczenia połączyły ją i Patryka Grudowicza.

---

 

Patryk Grudowicz

 Zwycięzca szóstej edycji programu Top Model. Tuż po finale jego kariera przystopowała, a słuch nieco po nim zaginął. Nie było to jednak spowodowane spoczęciem na laurach, tylko problemami z agencją. Jedną z nagród w programie było podpisanie kontaktu z agencją która zajmowała się głównienie modelkami, a nie modelami… Patryk po prostu nie dostawała żadnych propozycji współprac. Kilka miesięcy temu udało mu się jednak znaleźć nową agencję, która odpowiednio prowadzi jego karierę, a Patryk coraz częściej ma okazję chwalić się nowymi sukcesami.

---

 

Hubert Gromadzki

 Podczas ostatniej edycji Top Model, Hubert Gromadzki zyskał rzeszę fanek. Ten nieco zarozumiały chłopak, z czasem zyskał pokorę i udowodnił, że zależy mu na rozwijaniu kariery w modelingu. Niedawno rozstał się z dziewczyną (co może ucieszyć jego fanki) i przeprowadził się znowu do rodzinnego Rzeszowa. Zapewnia jednak, że nie zamierza rezygnować z podbijania światowych wybiegów. Będzie próbował swoich sił w modelingu, ponieważ chce udowodnić wszystkim, którzy w niego uwierzyli, że naprawdę się do tego nadaje.

---

 

17 lubi to
0
938
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda