Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Jak dobrze zacząć rok szkolny w nowej szkole!
11.09.2019

Jak dobrze zacząć rok szkolny w nowej szkole!

Jesteś w nowej i szkole i chciałabyś dobrze zacząć nowy rok szkolny? Nie wiesz od czego zacząć? Nie ma sprawy!Przedstawiam Ci moje TOP 5 pomysłów na to, aby dobrze rozpocząć rok w zupełnie nowej szkole. Zapraszam do czytania!

1.Zaprzyjażnij się

./uploads/aleksandra-baliszewska/529ce27240dde4af4672e3893c30a9d1.png

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji że, do nowej szkoły idziesz całkowicie sama to postaraj się już w pierwszych dniach szkoły zaprzyjaźnić się. Podejdź do kogoś  i spytaj jak ma na imię, czym się interesuje i spytaj czy wszystko u tej osoby w porządku. Najważniejsze jest aby przełamać lody.Nie denerwuj się że nikogo nie znasz ponieważ jestem przekonana że nie tylko ty, w swojej klasie  jesteś w dokładnie takiej samej sytuacji. Nie bój się poznawać nowe osoby! :) 

2.Zacznij się uczyć już od początku roku szkolnego

./uploads/aleksandra-baliszewska/babaecd0b297fb6a4532c0615774b28f.png

Wcale nie chodzi o to, aby wkuwać już od samego początku roku szkolnego. Początek roku  jest świetną okazją, aby się wzajemnie poznać z nauczycielami oraz kolegami i koleżankami z klasy, jednak jest ten świetnym pomysłem, aby troszeczkę podlizać się nauczycielom. Jeżeli nauczyciel zobaczy że, zależy Ci już na samym początku roku szkolnego i zobaczy że jesteś aktywna/y na lekcjach, napewno będzie dla Ciebie bardzo miły oraz przychylny :) :D

3.Bądź uśmiechnięty

./uploads/aleksandra-baliszewska/0e08cf8498512971d98cb8375a3872d3.png

3.Ludzie bardzo lubią optymistyczne osoby które w każdym małym nieszczęściu, zdołają znaleźć pozytywy danej sytuacji. Uśmiechaj się, bądź radosna/y i pełna/y pozytywnej energi.Osoby które dostrzegają taką osobę, która tryska energią, żartuję i jest zawsze rozpromieniona , będą traktować bardzo przychylnie oraz będą wiedzieli że zawsze, w razie smutku będą mogli z nią pogadać. 

3.Pomagaj 

./uploads/aleksandra-baliszewska/5455c0fed71fb362a78368c0a32c9242.png

4.Napewno w twojej klasie znajdzie się kolega bądź koleżanka która np.nie nadąża w notowaniu, która zapomniała długopisa, albo która nie wie jak odnaleźć się w nowej sytuacji w szkole. Takie małe i drobne gesty, świadczyć będą o nas że jesteśmy godni zaufania. Pożyczenie zeszytu, aby koleżanka/kolega mogli w spokoju przepisać sobie notatkę albo pożyczenie długopisa, nic nas nie kosztuje, a napewno będzie o nas dobrze świadczyć. 

5.Bądz sobą! 

./uploads/aleksandra-baliszewska/7d2faa267d498288df16edde8f615398.png

5.Ostatnim już  punktem jest oczywiście to, aby być poprostu sobą. Nie bójcie się mówić o swoich zainteresowaniach, marzeniach albo planach na najbliższą przyszłość. Nie udwajacie kogoś kim nie jesteście. Uwierzcie że, nie ma to żadnego sensu  ponieważ odrazu wyczuwa się że coś nie gra. Bądźcie sobą i to jest najważniejsze! 

To już koniec moich rad,, Jak dobrze zacząć rok szkolny w  nowej szkole''. Mam nadzieję, że moje porady przydadzą się wam oswoić się i  dobrze rozpocząć  rok w nowej szkole. Pamiętajcie, aby nie stresować się nową szkoła ponieważ to jest przecierz nowa przygoda, prawda? :)
Pamiętajcie również aby na bieżąco śledzić moje wpisy :D. Do zobaczenia! 

11 lubi to
2
78
2 komentarzy

aneczkai
1

super porady 

odpowiedz
aleksandra-baliszewska
0

Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam 

Odpowiedz

aneczkai
1

super porady 

odpowiedz
aleksandra-baliszewska
0

Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam 

Odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda