DDOB Shop
DDOB Shop
Aniołki Charliego
11.09.2019

Aniołki Charliego". Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey nagrały WSPÓLNY SINGIEL! Premiera już w piątek

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey to obecnie jedne z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Każda z nich ma swój indywidualny styl, jednak łączą je miliony fanów na całym świecie. Mają tego świadomość również twórcy filmu Aniołki Charliego, który trafi do kin jeszcze w tym roku. Na potrzeby produkcji powstał właśnie specjalny utwór.

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey jeszcze niedawno zapowiadały, że planują premierę wspólnego projektu. Efektem ich współpracy okazał się singiel I'm No Angel, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do nadchodzącego filmu Aniołki Charliego. W głównych rolach w produkcji wystąpią Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Obraz trafić ma do kin 15 listopada.

Premiera singla I'm No Angel ma odbyć się natomiast w ten piątek, 13 września. Fani każdej z pań nie mogą się doczekać efektów ich współpracy, a każda wzmianka o wspólnym projekcie skutecznie podgrzewała atmosferę wśród ich fanów. Warto wspomnieć, że wybór artystek do piosenki nie był przypadkowy - są one bowiem ulubionymi piosenkarkami reżyserki dzieła, Elizabeth Banks.

./uploads/_kadia_222/84b539e1dcd3d692913b3a7796f60bd3.jpg

"Jestem zachwycona, że trzy ulubione artystki stworzyły razem piosenkę do mojego filmu. To naprawdę ekscytujące. Nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą produkcję i usłyszą ten singiel" - powiedziała Banks w rozmowie z magazynem People.

Posłuchajcie zapowiedzi wspólnego utworu Ariany, Miley i Lany. Myślicie, że będzie hit?

12 lubi to
0
61
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda