Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Jak oszczędzać na zakupach przez internet?
11.09.2019

Jak oszczędzać na zakupach przez internet?

autor
Wystarczy jeden prosty sposób, aby zyskać nawet kilkaset złotych rocznie na tańszych zakupach przez internet!

Większość z nas regularnie robi zakupy przez internet. Tanio, wygodnie — bez wychodzenia z domu. Jeśli też to robisz — koniecznie przeczytaj, jak oszczędzić na zakupach jeszcze więcej!

Aby na co dzień korzystać z rabatów, zwrotów i mieć na bieżąco informację o promocjach — wystarczy, że zarejestrujesz się w TIPLI i zainstalujesz wtyczkę do przeglądarki. Nie musisz o niej pamiętać — jej okienko samo wyskakuje na stronie sklepu, który uczestniczy w programie TIPLI

Sklepów, które biorą udział w programie, jest cała masa — od markowych sklepów z ubraniami i sieciówki, poprzez popularne drogerie, księgarnie, sklepy zoologiczne, skończywszy na Allegro czy AliExpress. W zależności od sklepu otrzymasz nawet 15% zwrotu wydanych pieniędzy!

Wbrew pozorom, nawet na drobnych zakupach: w ciągu roku może się uzbierać niezła sumka, zwłaszcza jeśli udostępnisz przeglądarkę domownikom. Jeśli zaproponujesz pomoc w zakupach sąsiadce czy znajomym, to kwoty, które do ciebie wrócą, mogą zrobić się całkiem spore!

Ja nie kupuję nie wiadomo ile - podstawowe zakupy typu nowy ciuch co jakiś czas, karma dla zwierzaków, a w ciągu 12 miesięcy zwrot potrafi przekroczyć 150 zł. I to tylko za 1 osobę. Pomyśl, ile możecie uzbierać, robiąc zakupy wspólnie z domownikami, rodziną czy znajomymi!

https://www.tipli.pl/p/203687

11 lubi to
1
70
1 komentarzy

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda