Jak oszczędzać na zakupach przez internet?
11.09.2019

Jak oszczędzać na zakupach przez internet?

Wystarczy jeden prosty sposób, aby zyskać nawet kilkaset złotych rocznie na tańszych zakupach przez internet!
Większość z nas regularnie robi zakupy przez internet. Tanio, wygodnie — bez wychodzenia z domu. Jeśli też to robisz — koniecznie przeczytaj, jak oszczędzić na zakupach jeszcze więcej!

Aby na co dzień korzystać z rabatów, zwrotów i mieć na bieżąco informację o promocjach — wystarczy, że zarejestrujesz się w TIPLI i zainstalujesz wtyczkę do przeglądarki. Nie musisz o niej pamiętać — jej okienko samo wyskakuje na stronie sklepu, który uczestniczy w programie TIPLI

Sklepów, które biorą udział w programie, jest cała masa — od markowych sklepów z ubraniami i sieciówki, poprzez popularne drogerie, księgarnie, sklepy zoologiczne, skończywszy na Allegro czy AliExpress. W zależności od sklepu otrzymasz nawet 15% zwrotu wydanych pieniędzy!

Wbrew pozorom, nawet na drobnych zakupach: w ciągu roku może się uzbierać niezła sumka, zwłaszcza jeśli udostępnisz przeglądarkę domownikom. Jeśli zaproponujesz pomoc w zakupach sąsiadce czy znajomym, to kwoty, które do ciebie wrócą, mogą zrobić się całkiem spore!

Ja nie kupuję nie wiadomo ile - podstawowe zakupy typu nowy ciuch co jakiś czas, karma dla zwierzaków, a w ciągu 12 miesięcy zwrot potrafi przekroczyć 150 zł. I to tylko za 1 osobę. Pomyśl, ile możecie uzbierać, robiąc zakupy wspólnie z domownikami, rodziną czy znajomymi!

https://www.tipli.pl/p/203687
2 lubi to
0
26
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda