Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Jak kupować taniej przez internet?
10.09.2019

Jak kupować taniej przez internet?

autor
Coraz więcej z nas kupuje przez internet. Jeśli też to robisz — koniecznie przeczytaj, jak oszczędzić na zakupach jeszcze więcej!

Aby na co dzień korzystać z rabatów, zwrotów i mieć na bieżąco informację o promocjach — wystarczy, że zarejestrujesz się w TIPLI i zainstalujesz wtyczkę do przeglądarki. Nie musisz o niej pamiętać — jej okienko samo wyskakuje na stronie sklepu, który uczestniczy w programie TIPLI

Sklepów, które biorą udział w programie, jest cała masa — od markowych sklepów z ubraniami, sieciówki, poprzez księgarnie, sklepy zoologiczne, skończywszy na Allegro czy AliExpress. W zależności od sklepu otrzymasz nawet 15% zwrotu wydanych pieniędzy!

Wbrew pozorom, nawet na drobnych zakupach: w ciągu roku może się uzbierać niezła sumka, zwłaszcza jeśli udostępnisz przeglądarkę domownikom. Jeśli zaproponujesz pomoc w zakupach sąsiadce czy znajomym, to kwoty, które do ciebie wrócą, mogą zrobić się całkiem spore!

Ja nie kupuję nie wiadomo ile - podstawowe zakupy typu nowy ciuch co jakiś czas, karma dla zwierzaków, a w ciągu 12 miesięcy zwrot potrafi przekroczyć 150 zł. I to tylko za 1 osobę. Pomyśl, ile możecie uzbierać wspólnie z domownikami, rodziną czy znajomymi!

https://www.tipli.pl/p/203687

./uploads/NieTylkoBestsellery/5761391fd0be9921b82858d398e5d045.png
13 lubi to
1
51
1 komentarzy

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

😍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda