DDOB Shop
DDOB Shop
Dziecięce gwiazdy kiedyś i dziś – sprawdź, jak się zmieniły
07.09.2019

Dziecięce gwiazdy kiedyś i dziś – sprawdź, jak się zmieniły

autor
Zastanawialiście się kiedyś, co słychać u gwiazd z filmów i seriali, które jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu śledziliście z wypiekami na twarzy? Te dzieciaki były kiedyś znane i popularne w całej Polsce (a nawet na Świecie), jednak z czasem nie zdecydowały się na kontynuowanie kariery aktorskiej. Sprawdź, jak wyglądają teraz i czym się zajmują.
./uploads/zuzamt/49930745aa099f33c8ad0f95bbdb6281.jpg

Fot. eska.pl

View this post on Instagram

Cziki cziki

A post shared by Karolina Sawka (@sawkowska) on

Karolina Sawka

 Karolina zagrała postać Nel w nowszej ekranizacji książki „W pustyni i w puszczy”. Był to jej debiut na wielkim ekranie, ale pomimo swojego młodego wieku i braku doświadczenia przed kamerami, świetnie sobie z nim poradziła. Media rozpływały się nad zaledwie 10-letnią Karoliną, wróżąc jej wielki sukces, jednak później słuch o niej zaginął na kilka lat. W tym czasie Karolina skupiła się na swojej edukacji. W 2013 roku rozpoczęła studia na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od niedawna możecie ją podziwiać w serialu „M jak Miłość”, w którym wciela się w rolę Kaliny Marczewskiej.


---
 

./uploads/zuzamt/ad51519ecfe071a2309d759857c1b993.jpg

Fot: weheartit.com

Freddie Highmore

 Tego uroczego chłopaka możecie kojarzyć z takich hitow filmowych, jak „Charlie i fabrka czekolady” czy „Marzyciel”, urodził się w 1992 roku w Londynie. Już jako kilkuletni chłopiec zagrał u boku takich gwiazd jak: Russell Crowe, Helena Bonham Carter czy Johnny Depp, a media i krytycy filmowi wróżyli mu spektakularną karierę aktorską. Nic dziwnego, że został okrzyknięty jednym z najzdolniejszych młodych aktorów. Freddie jednak zrobił sobie przerwę w aktorstwie i przez kilka lat studiował język arabski na Uniwersytecie Cambridge. Od 2017 roku możemy go jednak oglądać w serialu The Good Doctor. Super, że tak wielki talent aktorski się nie marnuje.


---
 

./uploads/zuzamt/1c5bd1ed4e681921a0aaf0cf08d0ea99.gif

Fot: weheartit.com

Anna Chlumsky

 W latach ’90 film „Moja dziewczyna” był prawdziwym hitem. To właśnie za jego sprawą świat pokochał Anne Chlumsky, która grała w nim główną rolę. W jej boku stanął Macaulay Culkin. Po wielkim sukcesie Annie udało się dostać rolę w jeszcze kilku innych filmach, jednak w 1997 roku słuch o niej zaginął. Aż do 2015 roku nie zagrała w niczym nowym, tylko skupiała się na edukacji (ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie w Chicago). Praca po studiach nie przynosiła jej jednak satysfakcji, więc postanowiła wrócić do aktorstwa. Od tego czasu regularnie gra epizodyczne role w serialach i filmach.


---
 

./uploads/zuzamt/d7921592b2ddbd9c62a170210f0f7f01.jpg
View this post on Instagram

#niedzielnyspacer

A post shared by Sergiusz Żymełka (@sergiuszzymelka) on

Sergiusz Żymełka

 Kto z Was pamięta świetny polski serial „Rodzina zastępcza”? To był prawdziwy hit. Wielu aktorów, którzy w nim debiutowali, nadal rozwija swoje kariery w aktorstwie (np. Aleksandra Szwed). Inaczej jest jednak w przypadku Sergiusza Żymełki, który jako zaledwie 8-latek wcielił się w postać przemądrzałego i rezolutnego. Obecnie Sergiusz ma już 28 lat i nie kontynuuje kariery aktorskiej. Ukończył psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie i pracuje w Centralnym Ośrodku Informatyki.


---
 

./uploads/zuzamt/7148630145863f3a33e62fd97bee6efb.jpg

Fot: plejada.pl

./uploads/zuzamt/129c20d79bcf53365a0436f2b655a439.jpg

Fot: wizaz.pl

Sara Müldner

 Ten, kto z zapartym tchem śledził losy bohaterów serialu „Na dobre i na złe” z pewnością kojarzy Sarę, która wcieliła się w rolę Julki. Czy wiedzieliście, że Sara zadebiutowała zaledwie w wieku 9 lat? Jej najbardziej prestiżową rolą, było zagranie Solange (córki George Sand) w filmie „Chopin. Pragnienie miłości”. Chwilę później słuch po niej zaginął. Aktualnie Sara ma 30 lat i wiemy tylko, że ukończyła studia w szkole aktorskiej w Paryżu i filozofię na Sorbonie.


---
 

./uploads/zuzamt/f431e7433288b071577e757efecaaee6.jpg

Fot: weheartit.com

View this post on Instagram

recent pic of Mac! my man !! | #macaulayculkin #recent |

A post shared by ⓜⓐⓒ (@macaulay.culkin) on

Macaulay Culkin

 Nie znam nikogo, kto nigdy nie oglądałby filmu „Kevin sam w domu” lub „Kevin sam w Nowym Jorku”. To obowiązkowa pozycja w każde Święta. Macaulay Culkin, który wcielił się w główną rolę, totalnie wszystkich zachwycił swoją naturalną grą aktorską. Pomimo wróżenia mu świetlanej kariery,  przestał grać w filmach. Co się z nim aktualnie dzieje? W mediach co jakiś czas pojawiają się smutne doniesienia o jego problemach z narkotykami. Szkoda, że tak wielki talent aktorski się marnuje.


---
   

15 lubi to
1
1651
1 komentarzy

aneczkai
1

wow co za zmiany ! 

odpowiedz

aneczkai
1

wow co za zmiany ! 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda